Pralaimėjusiųjų gretose Jonas Valančiūnas žaidė 22 minutes, pelnė 8 taškus (4/7 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 6 kamuolius ir kartą prasižengė.

Dvikovą, kaip skelbiama, dėl asmeninių priežasčių praleido vienas „Pelicans“ lyderių Zionas Williamsonas. Taip pat svečiams negalėjo padėti C.J. McCollumas, kuris nežaidė dėl plaučių pažeidimo, bei Herbas Jonesas, Jose Alvarado, Naji Marshallas ir Trey'us Murphy.

„Timberwolves“ gretose kiekvienas startinio penketo žaidėjas rungtynėse pelnė dviženklį taškų kiekį, rezultatyviausi – Anthony Edwardsas – 26, bei Karlas Anthony-Townsas – 23 taškai.

Šeimininkai dominuoti pradėjo antrame ketvirtyje, kurį laimėjo net 44:20 bei po dviejų kėlinių disponavo triuškinančia persvara – 72:44.

Po ilgosios pertraukos „Pelicans“ nepajėgė pakeisti rungtynių eigos ir Willie Greeno auklėtiniai patyrė trečią pralaimėjimą paeiliui.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 26 (8 rez.p.), Karlas Anthony-Townsas 23, Rudy Gobertas 17 (21 atkov. k.), Mike Conley 12, Jadenas McDanielsas ir Shake'as Miltonas po 10 taškų.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 24, Jordanas Hawkinsas 14, Mattas Ryanas 12, Jeremiah Robinson-Earlas 11, ..., Jonas Valančiūnas 8 taškai.