Nors Sabonis šį kartą rungtynes pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio, tai nesutrukdė jam surengti dar vieną solidų pasirodymą. Aukštaūgis aikštėje pasirodė rezultatui esant 10:21 šeimininkų komandos naudai ir sugebėjo suteikti komandai labai reikalingą postūmį puolime.

Pirmame ketvirtyje Domas surinko 6 taškus ir pataikė 3 iš 6 iš žaidimo atliktų metimų, kai visa likusi „Pacers“ komanda realizavo vos 4 iš 19 bandymų. Paskutinėje kėlinio atakoje Sabonis pasižymėjo įsimintinu epizodu, pataisydamas netaiklų Tyreke‘o Evanso metimą galingu dėjimu.

Viso 21 minutę aikštėje praleidęs lietuvis surinko 13 taškų (6/11 met., 1/2 baud.), 9 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus. Be klaidų ir asmeninių pražangų dvikovą baigusiam lietuviui pritrūko tik vienos po krepšiais laimėtos dvikovos iki ketvirtojo dvigubo dublio per ketverias žaistas ikisezonines rungtynes.

„Pacers“ šioje dvikovoje sulaukė traumą išsigydžiusio Thaddeuso Youngo sugrįžimo. Sunkusis krašto puolėjas nustebino solidžia sportine forma ir šioje dvikovoje tapo naudingiausiu svečių komandos žaidėju. Vieninteliu dėl sveikatos problemų dvikovą praleidusiu Indianos klubo krepšininku tapo atsarginis įžaidėjas Cory Josephas.

Čikagos „United Center“ arenoje pirmą kartą NBA lygoje susikirto brolių Holiday keliai. „Bulls“ atstovaujantis Justinas pasidalino rezultatyviausio rungtynių žaidėjo vardą su Zachu LaVine‘u, o Indianos ekipoje savo debiutinį sezoną pradedantis Aaronas taip pat blykstelėjo rezultatu ir viso pelnė 15 taškų.

„Bulls“: Zachas LaVine‘as ir Justinas Holiday po 22, Bobby Portisas 20 (3/5 trit., 6 atk. kam.), Jabari Parkeris 11 (4/12 met.), Antonio Blakeney 10 taškų.

„Pacers“: Thaddeusas Youngas 16 (8/12 met., 10 atk. kam.), Aaronas Holiday 15 (3/4 trit.), Domantas Sabonis 13, Victoras Oladipo 12 taškų (4/15 met., 7 kl.).

Pergalės džiaugsmu pasigirti šiąnakt gali kitas Lietuvos NBA atstovas Jonas Valančiūnas. Aukštaūgis ir „Raptors“ Monrealyje vykusiose rungtynėse 118:91 (21:29, 35:30, 35:11, 27:21) pranoko Atlanto diviziono varžovus Bruklino „Nets“.

Iki ilgosios pertraukos per 10 minučių taškais nepasižymėjęs JV prabudo antroje rungtynių pusėje, kurioje kanadiečiai pagaliau įrodė savo pranašumą. Sėkmingas mūsų tautiečio ir nesulaikoma tritaškių liūtimi prapliupusio komandos naujoko Danny Greeno žaidimas leido „Raptors“ trečią kėlinį laimėti net 24 taškų skirtumu.

Per 22 aikštėje praleistas minutes nuo atsarginių žaidėjų suolo šiąnakt pakilęs Jonas surinko 11 taškų (5/10 met., 1/3 trit.), 6 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, po vieną perimtą kamuolį bei bloką ir po tris klaidas bei asmenines pražangas.

Pagrindine „Raptors“ pergalės priežastimi tapo kibi gynyba, privertusi Bruklino krepšininkus viso suklysti net 32 kartus. Svariausiai prie šio skaičiaus prisidėjo latvis Rodionas Kurucas, 4 pelnytus taškus ir 6 atkovotus kamuolius nustelbęs net 6 klaidomis.

„Raptors“: Danny Greenas 22 (6/7 trit., 5 per. kam.), Serge‘as Ibaka 13 (4 blk.), Kawhi Leonardas (7 atk. kam., 7 rez. perd., 4 per. kam.), Jonas Valančiūnas ir Fredas VanVleetas po 11 taškų.

„Nets“: Jarrettas Allenas 24 (6 atk. kam.), D‘Angelo Russellas 18, Caris LeVertas 13, Joe Harrisas 10 taškų.

Kitų rungtynių rezultatai:

Orlando „Magic“ – Memfio „Grizzlies“ 102:86 (25:20, 29:21, 32:21, 16:24)

„Magic“: Aaronas Gordonas ir Jonathanas Isaacas (8 atk. kam.) po 15, Melvinas Frazieris 10 taškų.

„Grizzlies“: Mike‘as Conley 24, Marcas Gasolis (2/9 met., 9 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Jarenas Jacksonas po 10 taškų.

Detroito „Pistons“ – Vašigntono „Wizards“ 97:102 (24:27, 21:27, 29:25, 23:23)

„Pistons“: Andre Drummondas 17 (7/17 met., 20 atk. kam., 6 kl.), Blake‘as Griffinas 16, Glennas Robinsonas 13, Reggie Bullockas ir Ishas Smithas po 12, Reggie Jacksonas 10 taškų.

„Wizards“: Johnas Wallas 32 (12/23 met., 5 atk. kam., 9 rez. perd.), Bradley Bealas 17, Markieffas Morrisas 15 (7 atk. kam.), Jasonas Smithas 14 taškų.

Atlantos „Hawks“ – San Antonijaus „Spurs“ 130:127 (32:26, 30:28, 38:28, 30:35)

„Hawks“: Taureanas Prince‘as 25 (9/11 met., 3/3 trit.), Trae Youngas 22 (4/8 trit., 7 rez. perd.), Aleksas Lenas 16 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Kentas Bazemore‘as 15, DeAndre Bembry 14 (6/7 met.), Alexas Poythressas 12, Jeremy Linas 10 taškų.

„Spurs“: Rudy Gay 28 (10/15 met.), Brynas Forbesas 22 (9/11 met.), Derrickas White‘as ir DeMaras DeRozanas (6 rez. perd.) po 15, Pau Gasolis 14 (6/8 met., 6 atk. kam., 10 rez. perd.), Marco Belinelli 12 taškų.

Majamio „Heat“ – Naujojo Orleano „Pelicans“ 140:128 (36:26, 38:34, 41:32, 25:36)

„Heat“: Bamas Adebayo 26 (12 atk. kam., 5 per. kam., 3 blk.), Joshas Richardsonas 25 (4/7 trit.), Derrickas Jonesas 18 (4 per. kam.), Briante Weberis 14 (4 per. kam.), Tyleris Johnsonas 12 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), DeAndre Ligginsas 10 taškų.

„Pelicans“: Julius Randle‘as 23, Nikola Mirotičius 19, Elfridas Paytonas (8 rez. perd.) ir Darius Milleris (5/6 trit.) po 17, Troy Williamsas 14, Frankas Jacksonas 13 taškų.

Portlando „Trail Blazers“ – Finikso „Suns“ 116:83 (39:18, 24:26, 25:20, 28:19)

„Trail Blazers“: Jake'as Laymanas 28 (5/7 trit.), Wade'as Baldwinas IV-asis 15, Nickas Stauskas 10, Calebas Swaniganas 10 taškų.

„Suns“: Joshas Jacksonas 13, Richaunas Holmesas 12, Troy Danielsas 11 taškų.

Los Andželo „Lakers“ – „Golden State Warriors“ 123:113 (31:24, 30:23, 40:35, 22:21)

Tuo metu čempionų titulą ginantys „Golden State Warriors“ krepšininkai be Draymondo Greeno išvykoje nusileido naują etapą išgyvenančiai Los Andželo „Lakers“ ekipai, prie kurios pergalės LeBronas Jamesas prisidėjo dvigubu dubliu – 15 pelnytų taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Antrojo kėlinio pabaigoje LeBronas sulig sirena pataikė itin tolimą tritaškį.

Tiesa, didžiausiu galvos skausmu svečiams buvo Brandonas Ingramas, šiose rungtynėse metęs net 17 baudų metimų ir 15 iš jų realizavęs.

Kevinas Durantas mačo nebaigė surinkęs 6 asmenines pražangas.

Į „Lakers“ gretas po pertraukos sugrįžęs Lonzo Ballas per 23 min. pelnė 7 taškus.

„Lakers“: Brandonas Ingramas 26 (15/17 baud.), Kyle'as Kuzma 22, Kentavious Caldwellas-Pope'as 20, LeBronas Jamesas 15 (10 atk.kam.).

„Warriors“: Stephenas Curry 23, Klay Thompsonas 20, Kevinas Durantas 18, Alfonzo McKinnie 10, Quinnas Cookas 8 taškai.