„Grizliai“ po dviejų kėlinių dar pirmavo – 50:49, tačiau po didžiosios pertraukos juos pasivijo išvakarėse Orlande žaisto mačo su pratęsimu nuovargis, jie pralaimėjo atkarpą net 12:32 ir paleido varžovus į priekį beveik 20 taškų atstumu (62:81). Paskutiniame ketvirtyje kilti į lemiamą šturmą šeimininkams nebeužteko jėgų.

Dar vieną puikų pasirodymą surengė Lietuvos rinktinės centras Jonas Valančiūnas, kuris per 26 minutes surinko 20 taškų (6/14 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 5/7 baudos), sugriebė 14 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovų metimus, suklydo 4 kartus ir 5 sykius prasižengė.

JV buvo naudingiausias žaidėjas Memfio ekipoje, o rezultatyvumu nusileido tik Mike'ui Conley, įmetusiam 23 taškus.

Tiesa, nei Jonui, nei jo komandos draugams gynyboje nepavyko susitvarkyti su „Wolves“ lyderiu Karlu-Anthony Townsu, kuris pasižymėjo net 33 taškais (8/13 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 5/5 baudos) ir 23 atkovotais kamuoliais. 22 taškus pridėjo Andrew Wigginsas.

Tuo metu pirmojo lietuvių varžovo pasaulio čempionate – Senegalo – atstovas Gorgui Diengas finišavo viso labo su 3 taškais (1/6 metimas iš žaidimo).

Nepaisant to, kad „Grizzlies“ patyrė antrą nesėkmę iš eilės, tiesiogiai rungtynes „FOX Sports“ kanale komentavęs buvęs NBA žaidėjas Brevinas Knightas liaupsino J. Valančiūną, kuris, beje, prieš dvikovą susitiko su gerbėjais iš Lietuvos ir mielai dalino jiems autografus.

„Grizliai“ turi nepaprastą prabangą šių laikų krepšinyje: jie gali tiesiog įmesti kamuolį J. Valančiūnui ir sakyti: „Padaryk ką nors“. Po tų mainų J. Valančiūnas yra tarsi Dievo siųsta palaima šiai komandai“, – sakė jis.

Kitą mačą „Grizliai“ žais naktį iš pirmadienio į antradienį taip pat savo arenoje su Oklahomos „Thunder“.