Luizianos valstijos atstovai išvykoje po dramatiškos kovos 114:113 (24:33, 34:32, 30:23, 26:25) palaužė vienus lygos autsaiderių San Antonijaus „Spurs“ (10-39) vyrukus.

Taškas į tašką vykusiose rungtynėse viskas sprendėsi paskutinę minutę. Likus apie 30 sekundžių šeimininkai pirmavo 113:110, bet savo atakos metu kiek paskubėjo, o patys praleido du iš eilės Ziono Williamsono išpuolius ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Pelikanus“ į pergalę ant savo sparnų nešęs Z. Williamsonas išviso suvertė 33 taškus.

C. J. McCollumas pridėjo 21, o Brandonas Ingramas – 19.

Lemiamame kėlinyje tik minutę žaidęs Jonas Valančiūnas buvo labai arti dvigubo dublio. Lietuvio sąskaitoje – 18 taškų (9/12 dvitaškiai), 9 sugriebti kamuoliai ir 4 išdalinti rezultatyvūs perdavimai.

„Spurs“ gretose 28 taškais pasižymėjo lemtingą tritaškį prametęs Devinas Vassellas, 20 – Tre Jonesas.

Victoras Wembanyama surinko 16 taškų (7/11 dvitaškiai, 0/3 tritaškių, 2/2 baudos), 14 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyvius perdavimus, 3 blokus ir 6 klaidas, Jeremy Sochanas – 15 taškų 16 (atk. kam.).