Naujojo Orleano „Pelicans“ (7-7) namuose kiek nelauktai net 129:93 (29:31, 37:22, 34:16, 29:24) sutriuškino Sakramento „Kings“ (8-5) klubą ir nutraukė šio penkių iš eilės pergalių seriją.

Atkakli kova vyko tik pusantro kėlinio, kol priekyje dar buvo „Karaliai“ (43:47), tačiau tuomet „Pelikanai“ surengė galingą spurtą 44:10 ir po didžiosios pertraukos nulėkė toli į priekį – 87:57.

Įdomu, kad vienas iš dvikovos teisėjų buvo lietuvis Gediminas Petraitis.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Brandonas Ingramas su 31 (5/5 tritaškiai), Zionas Williamsonas su 26 (12/16 dvitaškiai, 2/2 baudos) ir Herbertas Jonesas su 18 taškų.

Šešėlyje nelindėjo ir Jonas Valančiūnas, kuris per 21 minutę atnešė 10 taškų (3/4 dvitaškiai, 4/4 baudos), 13 atkovotų ir 1 perimtą kamuolį, 7 rezultatyvius perdavimus (sezono rekordas) ir 3 blokus varžovams.

JV ant atsarginių žaidėjų kėdžių prisėdo nė nesibaigus trečiam ketvirčiui, nes viskas aikštėje jau buvo aišku.

Kukliau nei įprastai pasirodęs Domantas Sabonis per 31 min. sukaupė taip pat 10 taškų (4/8 dvitaškiai, 2/3 baudos), 10 sugriebtų kamuolių, 8 rezultatyvius perdavimus ir 5 klaidas.

Domantas visą ketvirtą kėlinį ilsėjosi.

Harrisonas Barnesas „Kings“ ekipai surinko 16, o De'Aaronas Foxas – 14 taškų (2/12 tritaškiai, 0 rez. perd.).

Abi šios komandos Luizianos valstijoje pasimatys ir naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį.