„Karaliai“ svečiuose 103:94 (18:33, 29:17, 28:21, 28:23) įveikė Memfio „Grizzlies“ (18-29) ekipą.

Kaliforniečiai rungtynes pradėjo vangiai, prametė pirmus 12 savo tritaškių ir po pirmojo kėlinio atsiliko 15 taškų skirtumu – 18:33. Dviženklis atstumas tarp komandų išsilaikė iki antrojo ketvirčio vidurio (32:44), bet tada šešis taškus per trumpą atkarpą suvertė D. Sabonis, „Kings“ spurtavo 10:0 ir priartėjo.

Lygi kova aikštelėje virė iki pat lemiamo kėlinio pabaigos. Likus žaisti 3 minutes „Karaliai“ buvo priekyje tik vienu tašku (94:95), tačiau per likusį laiką varžovams užpulti nebeleido ir pergalingai finišavo.

Prie to itin svariai prisidėjo D. Sabonis, kuris per 38 min. prametė tik vieną metimą iš žaidimo. Domanto glėbyje – 20 taškų (10/11 dvitaškių), net 26 atkovoti kamuoliai (6 puolime, 20 gynyboje) ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

26 nusiimti kamuoliai – ne tik asmeninis, bet ir apskritai visų lietuvių rekordas NBA lygoje.

Prieš tai Domantas ir Jonas Valančiūnas daugiausiai buvo sugriebę po 25, Žydrūnas Ilgauskas – 22, o Arvydas Sabonis – 20.

D. Sabonis 16 kamuolių sučiupo vien per pirmąją mačo pusę, o tai yra ir geriausias „Kings“ žaidėjo pasiekimas nuo pat 1985-ųjų, kai komanda iš Kanzas Sičio persikėlė į Sakramentą.

Šią savaitę paaiškės, ar Domas kaip atsarginis ketvirtą kartą karjeroje pateks į NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynes. Tai nuspręs 30 lygos trenerių.

23 taškus nugalėtojams pridėjo De'Aaronas Foxas, 17 – Kevinas Huerteris, 12 – Harrisonas Barnesas.

Šeimininkams, neturėjusiems net 11 traumuotų žaidėjų, 22 taškus atnešė Jarenas Jacksonas, 16 – Santi Aldama, po 12 – Scotty Pippenas ir G. G. Jacksonas.