Luizianos valstijos atstovai svečiuose 116:134 (27:25, 44:34, 21:40, 24:35) neatsilaikė prieš titulą ginančius čempionus Denverio „Nuggets“ (7-1).

Pakiliai startavę „Pelikanai“ antrame kėlinyje pirmavo net 20 taškų skirtumu (61:41), tačiau po didžiosios pertraukos visiškai subyrėjo – trečią ir ketvirtą ketvirčius pralaimėjo bendru rezultatu 45:75.

Prie to prisidėjo ir tai, kad pražangų prisirinko pagrindinis svečių centras Jonas Valančiūnas, kuris galiausiai ir išsibaudavo.

Po krepšiais karaliavęs Nikola Jokičius įsirašė jau 108-ąjį trigubą dublį savo karjeroje, pralenkė LeBroną Jamesą ir Jasoną Kiddą bei pagal šį rodiklį pakilo į trečią vietą istorijoje – aukščiau žengia tik Magicas Johnsonas (138), Oscaras Robertsonas (181) ir Russellas Westbrookas (198).

Iš viso N. Jokičius suvertė 35 taškus (13/18 dvitaškių, 2/6 tritaškiai, 3/5 baudos), sugriebė 14 atšokusių kamuolių ir išdalino 12 rezultatyvių perdavimų.

Nugalėtojams, kuriem negalėjo padėti susižeidęs Jamalas Murray'us, Michaelas Porteris jaunesnysis pridėjo 22 (9 atk. kam.), nuo suolo pakilęs ekipos naujokas Julianas Strawtheris – 21, o Aaronas Gordonas (12 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Kentaviousas Caldwellas-Pope'as (7 rez. perd.) – po 15 taškų.

„Pelicans“, kuriems trūko su sveikatos problemomis susidūrusio C. J. McCollumo, gretose taip pat išsiskyrė naujokas Jordanas Hawkinsas, sumetęs 31 tašką (7/14 tritaškiai).

Brandonas Ingramas pasižymėjo 22 (5 klaidos), o Zionas Williamsonas – 20 taškų (10 atk. kam., 9 rez. perd.).

J. Valančiūnas per 24 minutes surinko 6 taškus (2/5 dvitaškiai, 0/1 tritaškių, 2/2 baudos), nusiėmė 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir prasižengė 6 kartus.