Aukštaūgis iš Lietuvos mačą pradėjo startinėje sudėtyje, žaidė 31 min., per šį laiką pelnė 12 taškų (6/11 dvitaškiai), atkovojo 6 kamuolius, padarė 1 klaidą, 3 kartus prasižengė.

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui 6 taškais pirmavo svečiai iš Toronto.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus pustrečios minutės aikštės šeimininkai beveik pavijo „Raptors“ ir ekipas skyrė vos 1 taškas – 93:94.

Visgi, DeMaro DeRozano ir Kyle Lowry taškai leido „Raptors“ kiek atitrūkti ir pergalingai užbaigti rungtynes.

Milvokio „Bucks“ – Toronto „Raptors“ 99:105 (24:27, 18:20, 25:26, 32:32).

„Bucks“: G. Antetokounmpo 29, T. Snellas 16, J. Parkeris 14, G. Monroe ir M. Brogdonas po 8, M. Teletovičius 6, M. Plumlee 5, M. Beasley 2 taškai.

„Raptors“: D. DeRozanas 26, K. Lowry 19, D. Carrollas 14, J. Valančiūnas 12, P. Pattersonas 11, C. Josephas 9, T. Rossas 8, P. Siakamas 6 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)