Galingai staratvę svečiai antrame kėlinyje po Jono Valančiūno ir Ziono Williamsono atakų pirmavo 17 taškų skirtumu (44:27) ir išlaikė iniciatyvą savo rankose iki pat lemiamo ketvirčio.

Jo pradžioje „Pelikanų“ persvara vis dar buvo dviženklė (92:81), bet pirtį užkūrę Jaysonas Tatumas ir Derrickas White'as perlaužė rungtynių eigą šeimininkų naudai.

Visą ketvirtą kėlinį, kai Luizianos atstovai subyrėjo, ant suolo praleido J. Valančiūnas.

Per pirmus tris ketvirčius jis žaidė 20 minučių ir surinko 11 taškų (4/7 dvitaškiai, 0/2 tritaškių, 3/4 baudos), 7 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 2 rezultatyvius perdavimus bei 1 bloką.

Lietuvio +/- rodiklis buvo vienas geriausias komandoje (+6).

„Pelikanų“ neišgelbėjo Brandonas Ingramas su 28 ir Z. Williamsonas su 26 taškais. C. J. McCollumas pridėjo 16 taškų.

„Keltus“ į priekį vedė J. Tatumas su 26 taškais. Jaylenas Brownas sukaupė 22 (11 atk. kam.), Jrue Holiday'us – 20, o Derrickas White'as – 17 taškų.