Jonas Valančiūnas rungtyniavo 32 minutes, pelnė 8 taškus (4/11 dvit., 0/2 trit., 0/2 baud.), atkovojo net 18 kamuolių (5 puolime), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 varžovų metimus, dukart suklydo bei 3 kartus prasižengė. Jam būnant aikštėje „Grizzlies“ pelnė 16 taškų daugiau nei varžovai (+/- rodiklis +16), tai antras rezultatas tarp starto penketo žaidėjų.

„Grizzlies“ atitrūko trečiame kėlinyje, kurį laimėjo 38:20 ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 92:76.

Svečiai iš Klivlando nesiruošė anksčiau laiko sudėti ginklų: likus kiek daugiau nei 5 minutėms komadas skyrė tik 6 taškai (103:97).

Dviejų minučių atkarpą 8:2 laimėję šeimininkai vėl galėjo kiek ramiau atsikvėpti – 111:99.

Nors po Kevino Love'o baudos metimų paskutinę minutę ekipas skyrė vos 4 taškai (113:109), tačiau „Cavaliers“ po netaiklaus Ja Moranto dvitaškio ir Jono Valančiūno baudos metimų nepasinaudojo proga dar labiau priartėti bei patyrė trečią nesėkmę paeiliui.

Vakarų konferencijoje „Grizzlies“ įsitvirtino 8 vietoje (20/22), 2 pergalėmis lenkia Portlando „Trail Blazers“ (18/25) bei trimis – San Antonijaus „Spurs“ (17/23) ir Finikso „Suns“ (17/24).

Artimiausiose rungtynėse „Grizzlies“ sausio 21 dieną susitiks su Naujojo Orleano „Pelicans“ krepšininkais.

„Grizzlies“: Dilonas Brooksas 26 (5/9 dvit., 4/7 trit., 4/4 baud.), Ja Morant 16, Brandon Clarke 15, Grayson Allen 11, Jarenas Jacksonas 10, Jae Crowder 9, Jonas Valančiūnas 8.

„Cavaliers“: Collin Sexton 28 (11/25 iš žaidimo), Kevinas Love 19, Larry Nance 16, Alfonzo McKinnie 12.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (38)