Naujojo Orleano „Pelicans“ (34-24) klubas namuose 106:114 (21:28, 39:29, 22:24, 24:33) neatsilaikė prieš Čikagos „Bulls“ (27-30) komandą.

Luizianos valstijos atstovai trečio kėlinio pabaigoje kontroliavo padėtį ir pirmavo 82:70, tačiau prisėdus pailsėti Jonui Valančiūnui žaibiškai pralaimėjo atkarpą 0:11 ir lemiamame ketvirtyje, kai JV grįžo ant parketo, jau atsiliko 86:89 ir per likusį laiką iniciatyvos nebesusigrąžino.

J. Valančiūnas per 28 minutes iš viso sumetė 14 taškų (7/12 dvitaškiai, 0/3 tritaškių), sugriebė 17 atšokusių kamuolių ir blokavo 1 varžovo metimą. Lietuviui būnant aikštėje „Pelikanai“ savo oponentus pranoko net 19 taškų.

Brandonas Ingramas finišavo su 22 (9 klaidos – tiek padarė visi „Bulls“ žaidėjai), o Zionas Williamsonas – su 19 taškų (11 rez. perd. ir 9 atk. kam.).

„Bulius“ į priekį vedė DeMaras DeRozanas su 24, Nikola Vučevičius su 22 (13 atk. kam.) ir Ayo Dosunmu su 21 tašku.

Šeimininkams trūko ne tik susižeidusio C. J. McCollumo, bet ir lygos dėl masinio susistumdymo praėjusiame mače su Majamio „Heat“ klubu suspenduotų Jose Alvarado bei Naji Marshallo.