Jonas Valančiūnas žaidė 25 minutes, pelnė 6 taškus (3/9 dvit.), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, dukart prasižengė, jam esant aikštėje varžovai pelnė 10 taškų daugiau nei „grizliai“ (+/- rodiklis -10).

Besibaigiant rungtynėms pasižymėjo jaunasis „Grizzlies“ lyderis Ja Morantas: nuo tritaškio linijos įsibėgėjęs naujokas įspūdingu dėjimu per australą Aaroną Baynesą įtvirtino komandos pergalę.

„Grizlius“ į pergalę vedė Dillonas Brooksas (27 taškai) ir Jarenas Jacksonas, pridėjęs 24 taškus.

Prieš lemiamą kėlinį „Grizzlies“ pirmavo 84:79, o jo pradžioje svečių persvara siekė ir 10 taškų (91:81).

Į „Suns“ pastangas pavyti savo atsakymus turėję svečiai iškovojo antrą pergalę iš eilės ir 8-ą sezone.

Kitas rungtynes 13-ą vietą Vakaruose užimantys „grizliai“ (8/16) žais penktadienį naktį su NBA lyderiais Milvokio „Bucks“ (22/3).

„Suns“: Frankas Kaminsky 24, Ricky Rubio 22, Devinas Bookeris 15, Kelly Oubre 14, Aronas Baynesas 12.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 27, Jarenas Jacksonas 24, Brandonas Clarke'as 15, Ja Morantas 13, Deanthony Melton 9, Jonas Valančiūnas 6.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (23)