Rungtynes agresyviai pradėjo Jonas Valančiūnas, jau pirmame kėlinyje pasižymėjęs šešiais taškais ir gražiu rezulatyviu perdavimu iš kampo tritaškį pataikiusiam Kyle'ui Lowry. Sėkmingame ketvirtyje lietuvis įrašė savo pavardę į įspūdingiausių nakties epizodų autorių sąrašą atlikdamas galingą dėjimą į „Rockets“ ginamąjį krepšį.

Pirmo ketvirčio antroje pusėje lygos aistruoliai galėjo stebėti neoficialų dviejų kairiarankių snaiperių tritaškių konkursą. Keturiolika taškų per kėlinį pelniusio Jameso Hardeno iššūkį priėmė atsarginis „Raptors“ krašto puolėjas C. J. Milesas, žaibiškai pataikęs pirmuosius tris savo mestus tolimus metimus.

Savo žaidybinį piką Toronto krepšininkai pasiekė antrame kėlinuke. Net 45 taškus jame sumetę Dwane'o Casey auklėtiniai viso iki ilgosios pertraukos surinko 76 taškus ir užfiksavo antrą geriausią tokį rezultatą klubo istorijoje.

Daugiau taškų Kanados klubas per pirmuosius du kėlinius pelnė tik prieš 20 metų vykusiose rungtynėse, kuriose per pirmąją rungtynių pusę atsiplėšė nuo tuometinių Niudžersio „Nets“ krepšininkų rezultatu 79:47.

Tokį sėkmingą rezultatą„Raptors“ pasiekti padėjo puikus komandinis žaidimas – net 18 rezulatyvių perdavimų per pirmąsias 24 minutes atlikę svečiai prarado tik keturis kamuolius, pataikė net 8 iš 15 mestų tritaškių ir neleido Hjustono ekipai pelnyti nė taško greitame puolime.

Viso susitikimo metu „Rockets“ klubo atstovai įnirtingai ginčijosi su arbitrais dėl, jų manymu, neteisingai skiriamų pražangų. Dar pirmoje rungtynių pusėje technine pražanga dėl tokių komentarų gausos buvo nubaustas Jamesas Hardenas, o trečio ketvirčio viduryje identiška priežastis privertė teisėjus iš aikštės išvaryti pernai „Raptors“ marškinėlius vilkėjusį P. J. Tuckerį.

Emocingų rungtynių ketvirto kėlinio pradžioje „Rockets“ priartėjo šešių taškų atstumu, tačiau kontroversiškame epizode penktąją asmeninę pražangą puolime gavo šeimininkų lyderis J. Hardenas, apsunkinęs Hjustono komandos šansus išplėšti pergalę šiame susitikime.

Varžovų spurtą pristabdę svečiai sugebėjo stabilizuoti rungtynių eigą ir pasiekė šio sezono rezultatyvumo rekordą, pelnydami 129 taškus.

Geriausias savo NBA rungtynes šiąnakt sužaidė „Raptors“ naujokas O. G. Anunoby. Londone gimęs Nigerijos pilietybę turintis krepšininkas išnaudojo didžiąją jėgų dalį vaikydamasis J. Hardeną, tačiau ir pats sugebėjo pelnyti 16 taškų.

Ketvirtame kėlinyje epizodiškai rungtyniavęs JV viso per 17 aikštėje praleistų minučių pelnė 12 taškų (5/9 met., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir po du sykius suklydo bei prasižengė.

Artimiausias rungtynes „Raptors“ jau artėjančią naktį išvykoje žais su Naujojo Orleano „Pelicans“ klubu.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 38 (8/25 met., 3/11 trit., 19/19 baud., 11 rez. perd., 9 kl.), Trevoras Ariza 20 (5/8 trit.), Tarikas Blackas 13, Ericas Gordonas 12 (0/7 trit.), Clintas Capela 11 taškų (11 atk. kam.).

„Raptors”: DeMaras DeRozanas 27 (13/16 baud.), Kyle'as Lowry (10 rez. perd.) ir C. J. Milesas (6/9 trit.) po 19, O. G. Anunoby 16 (6/8 met.), Jonas Valančiūnas 12 taškų.