Aštuntą vietą Vakaruose užimantys „Karaliai“ svečiuose apmaudžiai 105:112 (31:28, 33:17, 23:39, 18:28) nusileido vieniems konferencijos lyderių Oklahomos Sičio „Thunder“ (54-25) vyrukams.

Geriau mačą pradėję kaliforniečiai antrojo kėlinio pabaigoje pirmavo 20 taškų skirtumu (64:44), tačiau po pertraukos iššvaistė visą persvarą ir galiausiai paleido brangią pergalę iš savo rankų.

Talentingąjį Chetą Holmgreną ir koncentruotą varžovų gynybą po krepšiu sutikęs Domantas Sabonis šį kartą netgi liko be sau įprasto dvigubo dublio – taip nutrūko rekordinė šiame amžiuje net 61-o iš eilės jo serija.

D. Sabonis per 34 minutes tenkinosi 8 taškais (2/7 dvitaškiai, 4/7 baudos), 13 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyviais perdavimais, 1 perimtu kamuoliu, 5 klaidomis ir 5 pražangomis.

De'Aaronas Foxas sušveitė 33 (5/12 dvitaškiai, 7/17 tritaškiai, 2/4 baudos), o Keonas Ellisas daugiausiai karjeroje – 26 taškus (1/2 dvitaškis, 8/15 tritaškiai), tačiau net ir to svečiams buvo per maža.

„Thunder“ į priekį vedė Shai'us Gilgeousas-Alexanderis su 40 taškų (9/18 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 16/20 baudų).

18 taškų pridėjo Luguentzas Dortas.

Likus žaisti tris turus „Kings“ nuo šeštoje pozicijoje skriejančių Naujojo Orleano „Pelicans“ (47-32) su Jonu Valančiūnu atsilieka dviem laimėjimais.

Beje, būtent šios dvi lietuviškos komandos naktį iš ketvirtadienio į penktadienį tarpusavyje susigrums Sakramente.