Luizianos valstijos atstovai namuose 95:116 (22:30, 23:23, 23:34, 27:29) neprilygo Klivlando „Cavaliers“ (42-24) kolektyvui.

Svečiai kelią į sėkmę rado prie tritaškio linijos. Jie suleido net 20 tolimų šūvių iš 45-ių (44 proc.). Savo ruožtu „Pelikanai“ atsakė viso labo 4 taikliais bandymais iš 22-iejų (18 proc.).

Įdomu, kad „Cavs“ krepšininkams laimėti nesutrukdė ir tai, kad jie per visą mačą teišmetė tris baudas (2/3), kai šeimininkai sušveitė 21 iš 26-ių.

Starto penkete pasirodęs Jonas Valančiūnas iš viso aikštėje praleido tik 15 minučių, per kurias pasižymėjo 5 taškais (1/5 dvitaškis, 1/2 tritaškis), 7 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais ir 1 klaida.

Antrąją susitikimo pusę nuo atsarginių žaidėjų kėdžių pradėjęs JV ant parketo beišbėgo tik trečiojo kėlinio pabaigoje (trims supuse minutės), o vėliau vėl buvo pakeistas ir sėdėjo iki pat finalinės sirenos.

„Pelikanus“, kurie Vakaruose vis dar sklendžia penkti, ant savo pečių bandė traukti Zionas Williamsonas, suvertęs 33 taškus (13/21 dvitaškių, 7/9 baudos, 9 atk. kam.), ir Brandonas Ingramas, pasiūlęs 20 taškų.

Nugalėtojams Dariusas Garlandas parūpino 27 (6/10 tritaškiai, 11 rez. perd.), Jarrettas Allenas – 17 (10 atk. kam.), Georgesas Niangas – 16, Samas Merrillas – 15 (5/10 tritaškiai), o grįžęs Donovanas Mitchellas (5/16 metimai iš žaidimo) ir Damianas Jonesas – po 14 taškų.