„Pelikanai“ Vakaruose išsaugojo 6-ą vietą, tačiau „Suns“ atsilieka tik viena pergale ir komandos tarpusavyje susitiks sekmadienį Finikse.

Jonas Valančiūnas žaidė 24 minutes, pelnė 11 taškų (5/10 dvit., 1/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Svečiams net 52 taškus pelnė Devinas Bookeris, tai jo ketvirtas rezultatyviausias pasirodymas karjeroje.

Tragiškai dvikovą pradėję šeimininkai pirmame ketvirtyje atsiliko net 22:46, o vien D. Bookeris tuomet jau buvo pelnęs daugiau taškų nei visa „Pelicans“ ekipa (24). Gynėjas iš žaidimo pirmame kėlinyje pataikė net 8 metimus iš 9-ių.

Antrame kėlinyje „Suns“ išlaikė solidžią persvarą ir po pirmosios dvikovos pusės pirmavo 74:54.

„Pelikanai“ trečiame ketvirtyje sumažino savo atsilikimą ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 13 taškų deficitą (90:103).

Intriga visiškai atgijo po CJ McCollumo tritaškio, „pelikanai“ lipo ant kulnų varžovams (108:115), tačiau D. Bookerio rezultatyvi atkarpa įtvirtino svarbią „Suns“ pergalę.

Visi „Suns“ startinio penketo žaidėjai pelnė bent 11 ir daugiau taškų: Kevino Duranto sąskaitoje – 20, Jusufo Nurkičiaus – 19 (19 atkovotų kamuolių), Bradley Bealo – 13, Graysono Alleno – 11 taškų.

„Pelikanų“ gretose rezultatyviausiai žaidė Zionas Williamsonas – 30 taškų ir 5 rezultatyvūs perdavimai, Trey Murphy sąskaitoje – 21, CJ McCollumo – 15 taškų.