„Cbet“ svečiuose buvo stipresni 82:63 (24:24, 19:13, 16:8, 23:18). Serijoje iki trijų pergalių jonaviečiai dabar pirmauja 2:1. Ketvirtasis ir galbūt lemiamas mačas trečiadienį vyks Jonavoje.

Jonavos ekipa tik praėjusį sezoną pravėrė LKL duris – bronzos medaliai taptų istoriniu laimėjimu klubui. Šį sezoną „Cbet“ iškovojo sidabrą Karaliaus Mindaugo taurėje.

29 klaidos – šio sezono LKL antirekordas.

Trečiose rungtynėse Panevėžyje „Cbet“ atitrūko antrame kėlinyje po dviejų iš eilės Jeffo Garretto ir vieno Edvino Šeškaus tritaškio – 43:35.

Antrąją mačo pusę Dovis Bičkauskis pradėjo penkiais taškais iš eilės ir pirmą kartą svečiai atitrūko dviženkliu skirtumu (54:40).

Nors šeimininkams dar buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki minimalaus, bet kosminiu greičiu augęs klaidų skaičius neleido atkurti intrigos – „Lietkabelis“ per trečią kėlinį suklydo 12 kartų – daugiau nei pelnė taškų (8).

Ketvirtasis kėlinys Nenado Čanako auklėtiniams prasidėjo siaubingai – atsarginių suolelis gavo techninę pražangą, G. Watsonas išprovokavo pražangą mesdamas iš toli ir realizavęs visus keturis baudos metimus nutolino „Cbet“ iki 63:45.

Netrukus tarp ekipų skirtumas išaugo iki dvidešimties taškų ribos, o „Cido“ areną pradėjo palikti sirgaliai.

Komandos kol kas dalinasi pergales išvykose – pirmą mačą Panevėžyje „Cbet“ laimėjo 89:80 ir buvo arti to, kad triumfuotų antrose rungtynėse namie.

Tada likus žaisti 1 min. 26 sek., jonaviečiai dar pirmavo 85:77, bet po neįtikėtinos mačo pabaigos ir Jamelo Morriso metimo su sirena pralaimėjo 87:88.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 12, Kristianas Kullamae 11, Mantas Rubštavičius ir Gediminas Orelikas (7 atk. kam.) – po 9, Jordenas Duffy ir Nikola Popovičius – po 7.

„CBet“: Glynnas Watsonas 20, Jeffery Garrettas 17 (7 atk. kam.), Dovis Bičkauskis 16 (5 praž.), Goranas Huskičius 15 (5 atk. kam., 4 rez. perd., 6 kld.), Martinas Laksa 6.