Lietuvis dar atkovojo 6 kamuoliuos, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus ir kartą prasižengė.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 8 minutes rezultatas buvo lygus. Visgi „Pistons“ ekipa atkarpą laimėjo rezultatu 11:2 ir taip ir nebeleido „Cavaliers“ priartėti.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 25, Maurice‘as Williamsas 25, Žydrūnas Ilgauskas 13, Delonte‘as Westas 11.

„Pistons“: Allenas Iversonas 23, Rasheedas Wallace‘as 21 (15 atk. kam.), Richardas Hamiltonas 15, Tayshaunas Prince‘as 9, Rodney Stuckey 9.

Vašingtono „Wizards“ ekipa su Dariumi Songaila patyrė dar vieną pralaimėjimą, kai išvykoje 87:91 (26:28; 24:16; 17:26; 20:21) nusileido Atlantos „Hawks“ ekipai.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti daugiau nei minutei 4 taškų persvarą turėjo „Wizards“ komanda. Visgi tuomet 2 tritaškius iš eilės pataikė „Hawks“ ekipos lyderis Joe Johnsonas ir likus žaisti 26 sekundes „vanagai“ įgijo 2 taškų persvarą.

„Wizards“ klubo žaidėjas Juanas Dixonas mėgino išlyginti, tačiau jo metimas tikslo nepasiekė. Kamuolį atkovojo „Wizards“ puolėjas Nickas Youngas taip pat nepataikė, o likus žaist 10 sekundžių abu baudos metimus realizavo „Hawks“ gynėjas Ronaldas Murray.

D. Songaila šiose rungtynėse aikštelėje praleido šiek tiek daugiau nei 6 minutes ir pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškių).

„Wizards“: Caronas Butleris 32 (7 atk. kam.), Antawnas Jamisonas 18 (11 atk. kam.), DeShawnas Stevensonas 12, Nickas Youngas 9.

„Hawks“: Mike‘as Bibby 25, Marvinas Wiliamsas 21 (14 atk. kam.), Joe Johnsonas 19 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Ronaldas Murray 8.

Denverio „Nuggets“ komanda su Linu Kleiza iškovojo dar vieną pergalę. „Nuggets“ išvykoje 91:81 (22:21; 28:19; 25:14; 16:27) palaužė be savo lyderių rungtyniavusią San Antonijaus „Spurs“ komandą.

Antrajame kėlinyje „Nuggets“ komanda greitai susikrovė 10 taškų persvarą ir neleido varžovams priartėti.

„Nuggets“ komanda su 8 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais šiuo metu Vakarų konferencijoje užima trečią vietą. Tuo Tarpu „Spurs“ su 5 pergalėmis ir 6 nesėkmėmis yra devintoje vietoje.

L. Kleiza per 18 minučių taškų nepelnė (0/2 dvitaškių, 0/1 tritaškių), atkovojo bei perėmė po 1 kamuolį, suklydo ir prasižengė po 2 kartus.

„Nuggets“: Chauncey Billupsas 22, Carmelo Anthony 21 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Kenyonas Martinas 18 (7 atk. kam.), Nene 16 (9 atk. kam.).

„Spurs“: George‘as Hillas 20, Michaelas Finley 13, Timas Duncanas 12 (11 atk. kam.), Rogeris Masonas 8, Mattas Bonneris 8 (8 atk. kam.).

Kiti rezultatai:

"Miami Heat" - "Toronto Raptors" - 95:101;

"Heat" (6 pergalės/6 pralaimėjimai): D. Wade'as 40 (3-tšk. 2/6, 2-tšk. 12/24, 11 rez. perdav.), Sh. Marionas 20 (14 atk, kam.), D. Cookas 10 tšk.;

"Raptors" (6/6): A. Bargnani 25, A. Parkeris 19, J. O'Nealas 16 (17 atk. kam.);

"Houston Rockets" - "Dallas Mavericks" - 86:96;

"Rockets" (7/5): T. McGrady 16, R. Alstonas 16 (8 rez. perdav.), A. Brooksas 15, R. Artestas 14 (13 atk. kam.);

"Mavericks" (5/7): J.Terry 31, D. Nowitzki 24 (12 atk. kam.);

"Minnesota Timberwolves" - "Philadelphia 76ers" - 102:96;

"Timberwolves" (2/8): A. Jeffersonas 25, C. Smithas 21, R. Gomesas 14;

"76ers" (5/6): A. Milleris 20, E. Brandas 19, A. Iguodala 17, T. Youngas 15;

"New Orleans Hornets" - "Sacramento Kings" - 96:105;

"Hornets" (5/5): D. Westas 22, C. Paulas 20 (15 rez. perdav.), D. Brownas 13, T. Chandleris 12 (10 atk. kam.);

"Kings" (5/8): J. Salmonsas 29 (2-tšk. 13/18), D. Greene'as 15, B. Udrichas 14, J. Thompsonas 10;

"Oklahoma City Thunder" - "L. A. Clippers" - 88:108; Thunder" (1/11): K. Durantas 18, D. Wilkinsas 17, R. Westbrookas 10;

"Clippers" (2/9): C. Kamanas 25 (14 atk. kam.), C. Mobley 23, A. Thorntonas 20, M. Camby ir B. Davisas (8 rez. perdav.) po 8 tšk.;

"Utah Jazz" - "Milwaukee Bucks" - 105:94;

"Jazz" (8/4): C. Milesas 25, C. Boozeris 20 (11 atk. kam.), R. Price'as ir A. Kirilenko (7 atk. kam., 5 perimt. kam., 4 blk.) - po 16 tšk.;

"Bucks" (5/8): R. Jeffersonas 25, A. Bogutas 16 (20 atk. kam.), C. Bellas ir R. Sessionsas po 15 tšk.;

"Portland Trail Blazers" - "Chicago Bulls" - 116:74.

"Trail Blazers" (7/5): B. Roy 20, J. Przybilla 14 (9 atk. kam.), C. Frye 12, G. Odenas ir L. Aldridge'as po 11, S. Blake'as 10 tšk.;

"Bulls" (5/7): A. Nocioni 13, B. Gordonas ir D. Goodenas po 11 tšk.