Nuo pirmųjų minučių ant parketo išryškėjo aiškus Lietuvos čempionų pranašumas, o skirtumas su kiekvienu kėliniu tendencingai augo. Tiesa, trečiajame „dzūkai“ buvo atradę antrą kvėpavimą, tačiau tik trumpam. Šimtąjį tašką žalgiriečiams pelnė Olivieris Hanlanas.

Šiose rungtynėse vėl vienas prieš kitą stojo abu broliai Lekavičiai. 31-erių Linas „Dzūkijai“ per 24 minutes surinko 6 taškus ir 3 rezultatyvius perdavimus, o 21-erių Lukas „Žalgiryje“ per 22 minutes pasižymėjo 12 taškų ir 4 rezultatyviais perdavimais.

„Žalgiris“: Brockas Motumas 25 (7 atk. kam., 36 naud. bal.), Renaldas Seibutis 14, Lukas Lekavičius ir Olivier Hanlanas (7 rez. perd.) po 12, Paulius Jankūnas (10 min.) ir Edgaras Ulanovas po 8 taškus

„Dzūkija“: Tomas Urbonas 14, Paulius Danisevičius ir Jeffrey Robinsonas po 8, Tadas Rinkūnas ir Julius Jucikas po 7 taškus.

Šeštadienį Klaipėdos „Neptūną“ nukovę Gedimino Petrausko auklėtiniai sustoti neketino. Šįkart „Šiauliai“ (10/11) namų arenoje 90:82 (23:17, 22:21, 26:22, 19:22) parklupdė itin nukrauvajusį Prienų-Birštono „Vytautą“ (10/12).

Verta pažymėti, kad Virginijus Šeškus vis dar negalėjo remtis dviem savo pagrindiniais žaidėjais – Šarūnu Vasiliausku ir Gyčiu Sirutavičiumi.

„Šiauliai“: Cameronas Ayersas 20, Davidas Dudzinskis 17, Gintaras Leonavičius 15, Artūras Jomantas 14, Assemas Marei 11 taškų.

„Vytautas“: Vytautas Šulskis 21, Laimonas Kisielius (5 rez. perd.) ir Vilmantas Dilys po 15, Vaidas Čepukaitis 10 taškų.

Tuo metu Panevėžio „Lietkabelis“ (10/12) turėjo kaip reikiant paplušėti. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose tik po sėkmingiau sužaisto lemiamo ketvirčio 76:66 (20:23, 19:23, 19:14, 18:6) palaužė Kėdainių „Nevėžį“ (7/14).

„Lietkabelis“: Valdas Vasylius 22, Artūras Valeika 10 (14 atk. kam., 27 naud. bal.), Jermaine’as Love 9, Miljanas Pavkovičius 8 taškai.

„Nevėžis“: Mindaugas Kupšas 19, Darius Gvezdauskas ir Tayloras Kingas po 12, Oleksandras Kolchenko ir Aidas Viskontas po 8 taškus.