Rungtynes taikliu baudos metimu pradėjo Vaidas Čepukaitis, o Rashauno Broaduso ir Edagaro Stanionio vedini „Juventus“ krepšininkai jau susitikimo pradžioje išsiveržė 12:4. „Juventus“ tiesiog dominavo po varžovų krepšiniu – Saulius Kulvietis taškus pelnė po keturių atkovotų kamuolių puolime vienos atakos metu (4:14). „Nevėžis“ per tris minutes žaidimo sumažino deficitą iki vienženklio, bet šeši „Juventus“ taškai iš eilės gražino solidų skirtumą – 24:11. Po šešių baudos metimų, kėlinį netaikliu metimu užbaigė R. Broadusas – 27:17.

Antro ketvirčio pradžioje iniciatyvą perėmė „Nevėžis“ – Ryčio Biliarto bei Rodericko Camphoro taškai sumažino „Juventus“ pranašumą iki šešių (27:21). E. Stanioniui ir Justui Tamuliui apsikeitus dvitaškiais, prasidėjo tritaškių virtinė: iš toli pataikė R. Broadusas, R. Camphoras ir D. Pakamanis (38:26). Puiki V. Čepukaičio gynyba padėjo „Juventus“ išlaikyti 12 taškų persvarą (42:30). Kėliniui įpusėjus „Juventus“ pasiekė rekordinį, 17 taškų, pranašumą (47:30). Prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 54:36 ir toks išliko po dviejų kėlinių.

„Nevėžis“ ir trečią kėlinį pradėjo sėkmingai, pelnydami penkis taškus be atsako (41:54). „Juventus“ pirmuosius savo taškus pelnė tik praėjus trims minutėms nuo ketvirčio pradžios (56:41). „Nevėžis“ ir toliau nesustojo tirpdyti varžovų persvaros, o tuo tarpu uteniškiai tęsė po ilgosios pertraukos prasidėjusį klaidų maratoną (50:63). „Juventus“ ilgainiui susigrąžino 18 taškų pranašumą (76:58). Trečiasis kėlinys pasibaigė dviem „Juventus“ ekipos blokais, rezultatas – 78:60.

Lemiamo ketvirčio pradžioje ekipos aktyviai keitėsi rezultatyviomis atakomis (73:91). S. Buterliavičiaus ir D. Pakamanio tritaškiai atitolino „Juventus“ nuo varžovų 21 taško skirtumu (75:96). Vaidotas Volkus užsidirbo nesportinę pražangą, kurią Valdas Dabkus pavertė dviem taikliais baudos metimais (77:101). Per likusį kėlinio laiką atsigauti nesugebėję „Nevėžio“ krepšininkai pralaimėjo rezultatu 86:112.

„Nevėžis“: Rytis Biliartas 18, Justas Tamulis 17, Vaidotas Volkus 14 (9 atk. kam.), Roderickas Camphoras 12, Aleksandras Kliujevas ir Medas Kuprijanovas po 9 taškus.

„Juventus“: Valdas Dabkus 17 (31 naud. balas), Nikita Barinovas 17, Rashaunas Broadusas, Simas Buterlevičius ir Edgaras Stanionis po 16, Darius Pakamanis 12, Saulius Kulvietis 11 taškų.

Paskutines savo 2014-tų metų LKL rungtynes žaidę čempionato lyderiai Kauno „Žalgirio“ (16/1) krepšininkai taip pat išvykoje net daugiau nei dvigubai – 95:47 (29:14, 25:11, 21:7, 20:15) sutriuškino absoliučius pirmenybių autsaiderius Mažeikių „Mažeikius“ (0/19).

Žalgiriečius, kurie vertėsi be Jameso Andersono, į priekį vedė 20 taškų įmetęs snaiperis Artūras Milaknis (6/10 tritaškiai).

Rungtynes taikliu dvitaškiu po Willo Cherry perdavimo pradėjo Darius Songaila (0:2). Po Eigirdo Žukausko dvitaškio pirmą kartą į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai (8:6). Artūras Milaknis pataikė pirmą tolimą metimą rungtynėse (8:11). W. Cherry įmetė dvitaškį, Edgaras Ulanovas pridėjo tritaškį ir „Žalgiris“ nutolo (8:16). A. Milaknis pataikė dar du tolimus metimus ir svečiai pratęsė spurtą (8:22). Vytenis Lipkevičius įmetė jau penktąjį kauniečių tritaškį (12:25). Kėlinį taikliu dvitaškiu baigė Darius Tarvydas – 14:29.

Lukas Lekavičius pataikė dar vieną tritaškį, Artūras Gudaitis pelnė du taškus ir svečiai pirmą kartą padidino pranašumą iki 20 taškų persvaros (14:34). A. Milaknis smeigė jau ketvirtąjį savo tritaškį (18:39). Vaido Kariniausko dvitaškis su pražanga dar labiau atitolino svečius (21:46). Po dar vieno „Žalgirio“ spurto, Mažeikių deficitas išaugo iki 30 taškų (22:52). Į rūbines komandos išėjo skirtingomis nuotaikomis, svečiai priekyje – 25:54.

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ pratęsė tolimų metimų salvę – po tritaškį pataikė L.Lekavičius ir Paulius Jankūnas, A. Milaknis pridėjo du tolimus metimus (26:68). V.Lipkevičius smeigė jau dvyliktąjį kauniečių tritaškį ir skirtumas tapo nepadorus (28:71). Komandos kurį laiką keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau kėlinį dvitaškiu užbaigė P. Jankūnas – 32:75.

„Mažeikiai“ dviem tritaškiais iš eilės kiek sumažino atsilikimą (40:77). Donatas Tarolis pataikė iš toli, dvitaškiu atsakė Raimundas Danys (45:86). Siimas Vene dėjimu su pražanga padėjo tašką rungtynėse (47:92), triuškinamą pergalę „Žalgiris“ iškovojo rezultatu – 47:95.

„Mažeikiai“: Arvydas Gydra ir Raimundas Danys po 12, Darius Tarvydas 9 taškai.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 20, Artūras Gudaitis 11 (4 blokai, 3 per. kam.), Darius Songaila 10 taškų.

Gintaro Kadžiulio treniruojamas Panevėžio „Lietkabelis“ (6/12) savo arenoje po pratęsimo 89:85 (20:22, 21:17, 19:24, 20:17; 9:5) įveikė Šiaulių „Šiaulius“ (9/8).

Panevėžiečiams pratęsimą išplėšė Darius Griškėnas, o per papildomas penkias minutes šeimininkai iškart spurtavo 7:0 ir nebeleido suabejoti savo pranašumu.

„Lietkabelis“: Ivanas Neliubovas 16, Žygimantas Jonušas 13, Noah Dahlmanas 11 (8 atk. kam.), Darius Griškėnas, Mantas Kazonas ir Lamaras Haddockas po 10 taškų.

„Šiauliai“: Ryanas Olanderis 19, Rokas Giedraitis 18, Jonathanas Lee 11 (8 rez. perd.), Rolandas Alijevas 10 taškų.

Turnyro lentelės kaimynų dvikovoje pergalę iškovojo „Pieno žvaigždžių“ (9/10) ekipa. Manto Šerniaus auklėtiniai Alytuje 95:74 (26:19, 29:16, 20:17, 20:22) nugalėjo vietos „Dzūkiją“ (9/10).

Aido Viskonto ir Gyčio Sirutavičiaus vedini pasvaliečiai rungtynes pradėjo spurtu 9:0. Aikštelės šeimininkų taškų badą nutraukė Giedrius Gustas, du taškus pridėjo Adamas Lapeta, du tritaškius pataikė Vilmantas Dilys ir „Dzūkija“ priartėjo (13:14). Ekipos ketvirčio pabaigoje apsikeitė sėkmingomis atakomis ir po pirmų dešimties minučių pirmavo svečiai – 19:26.

Roko Ūzo dvitaškis ir baudos metimas priartino dzūkus (23:26). Puikų pasirodymą surengė Laimonas Kisielius: puolėjas varžovų krepšį sudrebino dėjimu, o kitoje atakoje pridėjo dvitaškį su pražanga (27:36). Alexanderis Oriakhi ir Vilmantas Dilys buvo nubausti techninėmis pražangomis, o šia situacija geriau pasinaudojo svečiai ir nutolo (31:47). Evaldas Kairys dominavo po varžovų krepšiu ir pasvaliečių pranašumas išaugo (35:55).

Trečiajame kėlinyje žaidimas išsilygino, tačiau svečiai išlaikė solidžią persvarą (46:67). G.Sirutavičius pataikė iš toli, dar du taškus pridėjo Benjaminas Brustas ir „Pieno žvaigždžių“ persvara išaugo (48:75).

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui B.Brustas pataikė iš toli (57:80). Aikštelės šeimininkai atsakė dviem tolimais metimais (60:80). Per likusį rungtynių laiką ekipos atliko formalumus ir „Pieno žvaigždžių“ ekipa iškovojo pergalę – 95:74.

„Dzūkija“: Rokas Ūzas 13, Vilmantas Dilys 12, Fedoras Dmitrievas 11, Adamas Lapeta 10 taškų.

„Pieno žvaigždės“: Evaldas Kairys 18 (8 at. kam.), Laimonas Kisielius ir Michelas Dixonas po 15, Gytis Sirutavičius 13, Alexanderis Oriakhi 11, Benjaminas Brustas 10 taškų.