Rungtynes geriau pradėjo kauniečiai (6:0), tačiau netrukus svečiai sumažino skirtumą (6:5). Po kelių nesėkmingų atakų „Žalgirio“ jaunieji žaidėjai vėl pradėjo didinti pranašumą ir iki ketvirčio pabaigos likus pusantros minutės skirtumas pirmą kartą tavo dviženklis (20:9). Kėlinį puikiu tolimu šūviu baigė Marius Grigonis.

Antro kėlinio pradžioje sąlygas ir toliau diktavo žalgiriečiai (31:18). Tačiau netrukus Simonas Januškis buvo nubaustas technine pražanga ir „Chimki“ ekipa tai išnaudojo. Likus šešioms minutės pranašumas sumažėjo iki aštuonių taškų (33:25). „Žalgirio“ komandoje lyderių vaidmens ėmėsi M. Grigonis ir Tomas Dimša. Baigiantis kėliniui - vėl solidus 16 taškų pranašumas (45:29). Paskutinę minutę, po Luko Lekavičiaus reido, skirtumas pasiekia ir 20 taškų ribą (49:29).

Trečiame kėlinyje „Žalgiris“ ir toliau didino savo pranašumą. Sužaidus tris minutes skirtumas jau siekė 25 taškus (59:34), o netrukus po Mantvydo Stašelio reido jis pasiekė ir 30 (68:38). Likus žaisti trims minutėms iki ketvirčio pabaigos, Justas Tamulis skirtumą padidino iki 35 taškų (73:38), o paskutinę minutę po dar dviejų J. Tamulio tritaškių metimų skirtumas beveik pasiekė 40 taškų ribą (81:42).

Paskutinio kėlinio pradžioje skirtumas jau perkopė ir 40 taškų ribą (83:42). Tai dvitaškiu metimu pasiekė vidurio puolėjas Rokas Gustys. Sužaidus keturias minutes „Žalgirio“ pranašumas pasiekė ir 50 taškų (96:45). Tai įvyko po L. Lekavičiaus reido. Ketvirčio pabaigoje „Žalgiris“ nesugebėjo pelnyti taškų tris minutes, tačiau aistruolių džiaugsmui šimtąjį tašką jiems pavyko įmesti. Tai padarė J. Tamulis (101:54). Galutinis teisėjo švilpukas skelbė užtikrintą Kauno ekipos pergalę (107:60).

Rezultatas:

„Žalgiris“ - „Chimki“ - 107:60 (25:14, 24:18, 32:10, 28:18).

„Žalgiris“: J. Tamulis 21 (6/8 tritaškiai), T. Dimša 20 (6/9 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai), L. Lekavičius 17 (7/9 dvitaškiai, 6 atk. kam.), M. Grigonis 15 (4/6 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 16 rez. per., 6 atk. kam.), R. Gustys 13, P. Šatkus 7, T. Miškinis 6, M. Stašelis, K. Červinskis, S. Raupys (7 atk. kam.) ir K. K. Vene po 2 taškus. S. Januškis taškų nesurinko.

„Chimki“: S. Ilnyckij 12 (4/11 dvitaškiai), S. Annajevas 10, R. Kareninas 9 taškai.

Priminsime, kad grupės varžybose „Žalgiris“ nugalėjo „Vaerlose BBK“ (Danija), „Topsportschool VBL“ (Belgija) ir Prahos „USK Future Stars“ (Čekija) komandas.

Naudingiausias atrankos turnyro žaidėjas: – Tomas Dimša (Kauno „Žalgiris“)