Ispanijos klubas jau nuo pirmųjų minučių nesiterliojo ir šovė į priekį,

Tiesa, antrajame ketvirtyje „Unicaja“ žaidėjams teko gerokai pagadinti nervus, kadangi CSKA grėsmingai priartėjo 43:47.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai varžovams neleido nutolti ir kelis kartus minimaliu skirtumu buvo išsiveržę į priekį. Vis dėlto paskutiniame kėlinyje tašką padėjo „Unicaja“, kuri, vedama Marcuso Williamso, įsirašė antrąją pergalę.

CSKA: Nenadas Krstičius 23, Milošas Teodosičius 17 (8 rez. perd.), Viktoras Chriapa 15 taškų.

„Unicaja“: Marcusas Williamsas 28 (6/12 tritaškiai), Krunoslavas Simonas 14, Luka Zoričius 12, Sergejus Vidalis 11 taškų.

Tuo metu Atėnų "Panathinaikos" (3/2) komanda su Jonu Mačiuliu 54:58 (20:11, 17:16, 12:17, 5:14) apmaudžiai nusileido Madrido "Real" (5/0) klubui, kurio garbę gina Martynas Pocius.

"Panathinaikos" krepšininkai nuo pat pradžių nesiterliojo ir nusprendė diktuoti savo rungtynių ritmą - 20:11. Įdomumas prasidėjo trečiajame kėlinyje, kai "Real" prireikė nedidelio spurto atsitiesti ir viską pradėti iš naujo (49:44).

Lemiamas kėlinys ispanams prasidėjo sėkmingiau. Karališkojo klubo krepšininkai pataikė tolimą bombą, po kurios sekė taiklus Dontaye Drapero metimas iš pro krepšio, išvedęs "Real" ekipą į priekį - 57:54.

Komandos daugiau nei 2 minutes nesugebėjo pataikyti, tačiau sausrą nutraukė taiklus Felipe Reyeso baudos metimas, kuris įtvirtino Madrido komandos pergalę.

J. Mačiulis per 18 minučių surinko 5 taškus (1/1 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), 2 kartus suklydo bei surinko 3 pražangas.

M. Pocius mačui registruotas nebuvo.

"Panathinaikos": Michaelis Bramosas 11, Kostas Tsartsaris (7 atk. kam.), Roko Leni Ukičius (5 atk. kam.) ir Sofoklis Schortsanitis po 8 taškus.

"Real": Felipe Reyesas 13, Rafaelis Hettsheimeris (5 atk. kam.) 11, Rudy Fernandezas 8 taškai.

8.Bambergo "Brose Basket" (Vokietija)05371:433

Eurolygos TOP-16 etape nenugalimi Sienos "Montepaschi" (5/0) krepšininkai namuose rezultatu 63:57 (22:13, 15:13, 6:19, 20:12) įrodė pranašumą prieš F grupės autsaiderę Stambulo "Bešiktaš" (0/5) ekipą.

Jau antrajame kėlinyje dviženklį pranašumą susikrovusi Sienos komanda pavojų pajuto trečiajame kėlinyje. Italai per 10 minučių sugebėjo sukrapštyti vos 6 taškus, kai tuo tarpu varžovai iš Turkijos sėkmingai rinko taškus, o kėlinį vainikavo Damiro Markotos tolimas metimas.

Ketvirtajame kėlinyje "Bešiktaš" lanką sudrebinęs Viktoro Sanikidzės dėjimas sugrąžino saugų pranašumą "Montepaschi" ekipai, kurio italai neišbarstė.

"Montepaschi": Viktoras Sanikidzė 14, Bobby Brownas 13, Matthew Janningas 10 taškų.

"Bešiktaš": Curtis Jerrels 16, Gašperas Vidmaras (6 atk. kam.) 14, Damiras Markota 12 taškų.