Pirmas komandų susitikimas Vilniuje buvo baigęsis patyrusių vilniečių pergale 104:79. Tada „Oro navigaciją“ į priekį vedė 40 taškų pelnęs Rolandas Jarutis, o jam puikiai talkino ir kiti daug sezonų LKL arenose praleidę veteranai (Rolandas Skaigirys, Rolandas Matulis, Jonas Elvikis, Arnas Kazlauskas ir Aivaras Kiaušas).

Po savaitės Kaune „Žalgiris-2“ ekipai ne iš karto pavyko perimti iniciatyvą ir panaikinti tokį milžinišką deficitą. Trečio kėlinio pradžioje kauniečių persvara tesiekė 6 taškus (48:42), bet kuo toliau, tuo labiau jaunųjų žalgiriečių greitas žaidimas davė vaisių. T. Masiulio taktika nuvarginti patyrusius varžovų žaidėjus pasiteisino ir ketvirtame kėlinyje šeimininkai įgijo reikiamą pranašumą.

LKF Mažosios taurės turnyro pusfinalio susitikimai bus žaidžiami sausio mėnesį. Juose „Žalgiris-2“ kovos su Raseinių „Rasų“ krepšininkais, o Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ susitiks su Telšių „Telšių“ ekipa.

„Žalgiris-2“: P. Valinskas 20, K. Žemaitis 18 (8 atk. kam., 5 rez. perdav.), M. Echodas 17 (10 atk. kam.), M. Varnas 13 (5 atk. kam., 8 rez. perdav.), V. Ginevičius 10 (5 atk. kam., 6 rez. perdav., 6 per. kam.), N. Barauskas 10, R. Miniotas 5, M. Sajus 5, L. Birutis 2.

„Oro navigacija“: R. Jarutis 18 (4/20 metimų), G. Giedra 17 (5 atk. kam.), J. Elvikis 11 (9 atk. kam.), R. Matulis 10 (10 atk. kam., 5 rez. perdav.).