Kęstučio Kemzūros auklėtiniai naujuose savo namuose 104:68 (20:18, 24:14, 29:19, 31:17) nepasigailėjo „Gargždų“ (0-2).

Vilniečiai nuo varžovų atitrūko antrajame kėlinyje, kuomet prieš pat pertrauką susikrovė dviženklę persvarą (44:32). Antroje mačo dalyje šeimininkai nuolat augino savo atotrūkį ir galiausiai šventė pergalę didžiuliu skirtumu.

„Wolves“ gretose debiutavo Artūras Žagaras, per 18 minučių pasižymėjęs 2 taškais ir 7 rezultatyviais perdavimais. Taip pat pirmąsyk ekipai atstovavo ir Egidijus Mockevičius, prie 7 taškų pridėjęs 8 atkovotus kamuolius.

Vilniaus klube net aštuoni žaidėjai pasižymėjo dviženkliu naudingumu.

Pralaimėtojams 21 tašką pelnė Jaylonas Scottas, 13 pridėjo Malikas Toppinas.

Primename, kad pirmame ture „Vilkai“ 66:64 palaužė Šiaulių „Šiaulius“, o „Gargždai“ net 52 taškų skirtumu neprilygo Kauno „Žalgiriui“ (55:107).

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezonas pirmą kartą užsuko į Žemaitijos sostinę Telšius, kuriuose šeimininkų teisėmis rungtyniauja Mažeikių „M Basket-Delamode“ (0-2).

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai po atkaklios kovos 79:82 (21:21, 18:17, 21:20, 19:24) krito prieš Jonavos „CBet“ (2-0).

Nuo pirmųjų minučių aikštėje virė atkakli kova, o mažeikiškiams teko išsigąsti dėl smūgį į petį praleidusio Giedriaus Staniulio. Vis dėlto aukštaūgis liko aikštėje ir dar iki ilgosios pertraukos surinko 17 naudingumo balų, o šeimininkai pirmavo 39:38.

Trečiajame kėlinyje ledus iš toli pralaužusiems mažeikiškiams pavyko atitrūkti dviženkliu skirtumu (55:45), tačiau ilgai šis neišsilaikė. Luko Kreišmonto ir Ivano Gandia-Rosos tritaškiai priartino svečius, o Mažeikių klubo situaciją stabilizavo blykstelėjęs Tadas Pažėra, pataikęs iš toli ir asistavęs G. Staniuliui – 60:56.

Ketvirtąjį kėlinį pristabdė apmaudi situacija – tarpusavyje susidūrė „CBet“ žaidėjai Lukas Kreišmontas ir Edvinas Šeškus, o pastarasis tik padedamas komandos draugų paliko aikštelę. Jonaviškių tai nepalaužė, priešingai, Tauras Jogėla netrukus išlygino rezultatą (65:65).

Netrukus Mažeikių klubo puolimas užsikirto, o sėkmingas Martyno Paliukėno prasiveržimas likus žaisti tris minutes jau tik mažino deficitą – 70:77. Iš šios balos šeimininkams išlipti jau nepavyko, nors su sirena skirtumą dar aptirpdė M. Paliukėnas.

Mažeikiškių neišgelbėjo ir efektyviausiu mačo žaidėju tapusio G. Staniulio dvigubas dublis – 30 minučių, 10 taškų (4/7 dvitaškių, 2/4 baudų metimų), 11 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai, blokas, 3 pražangos bei 23 naudingumo balai.

Šeimininkai laimėjo kovą dėl kamuolių (34:32) ir rečiau klydo (8:13), tačiau naudingumo balais vis tiek gerokai atsiliko nuo varžovų (83:101).

Dabar jonaviškių laukia išvyka į Turkiją, kur jie dalyvaus FIBA Čempionų lygos atrankoje, o į „Betsafe-LKL“ kovas grįš spalio 2-osios maču prieš „Šiaulius“ (0-1). Tuo tarpų „M Basket-Delamode“ kitą šeštadienį vyks į Vilniaus „Wolves“ (2-0) teritoriją.

„M Basket-Delamode“: Chauncey Collinsas 16 (8 rez. perd., 4 per. kam.), Martynas Paliukėnas 13 , Tadas Pažėra 11 (3/4 tritaškių), Giedrius Staniulis 10 (11 atk. kam., 4 rez. perd.), Andris Misteris 9 taškai (1/7 tritaškių).

„CBet“: Michaelas Lewisas 21 (3/5 tritaškių, 5 klaidos), Ivanas Gandia-Rosa (4/7 tritaškių, 8 rez. perd.) ir Tauras Jogėla (7 atk. kam.) po 14, Michaelas Hughesas (5 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Lukas Kreišmontas po 8 taškus.