Vilniečiams šiame mače negalėjo padėti Janis Blūmas, Mindaugas Katelynas ir Steponas Babrauskas.

Estų gretose šioje dvikovoje taškus pavyko pelnyti tik penkiems krepšininkams.

Rungtynių eiga:

Susitikimą startiniame penkete pradėjo Nemanja Nedovičius, Renaldas Seibutis, Eimantas Bendžius, Vilmantas Dilys ir Predragas Samardžiskis. Sužaidus tris minutes „Kalev/Cramo“ pirmavo 11:5, tačiau N. Nedovičiaus ir R. Seibučio dvitaškiai neleido varžovams pabėgti. Vis dėlto iniciatyva ir toliau priklausė Talino klubui - 16:9.

Taškų badą nutraukė R. Seibutis, paskutinę atakai skirto laiko sekundę pataikęs sudėtingą metimą. Patikimai gynyboje rungtyniavęs Dariaus Maskoliūno auklėtiniai kitas keturias minutes nepraleido nė taško į savo krepšį ir net patys buvo išsiveržę į priekį, bet paskutinę sekundę tiksliai ataką surengę „Kalev/Cramo“ krepšininkai susigrąžino pranašumą – 18:17.

Antrajame ketvirtyje po penkių iš eilės Deivido Dulkio taškų „Lietuvos rytas“ atstatė pusiausvyrą - 23:23. Varžovams sunkiai sekėsi rinkti taškus. Galiausiai Estijos komandos vyriausiojo trenerio kantrybė trūko po sostinės klubo surengtos atakos, kurią triuškinamu dėjimu užbaigė Leonas Radoševičius. Ketvirčio pabaigoje puolimą dar labiau sustygavę „Lietuvos ryto“ vyrai padidino savo atotrūkį iki septynių taškų – 35:28.

Po didžiosios pertraukos „Lietuvos rytas“ ir toliau sėkmingai rungtyniavo abejose aikštės pusėse – varžovų klaidomis pasinaudoję Lietuvos vicečempionai įgijo dviženklį pranašumą (45:35). Aštrūs N. Nedovičiaus prasiveržimai po krepšiu varė estus į neviltį. Kieta „Lietuvos ryto“ krepšininkų gynyba aikštės šeimininkus vertė vis dažniau klysti - 53:37. Ketvirčio pabaigoje „Kalev/Cramo“ ekipai pavyko kiek sumažinti savo deficitą. Po 30 minučių Vilniaus klubas priekyje 53:41.

Paskutinį ketvirtį aikštės šeimininkai pradėjo toliau mažindami atsilikimą (49:57). Dviženklį pranašumą savo komandai sugrąžino įspūdingas L. Radoševičiaus dėjimas su pražanga - 62:49. Estijos krepšininkai atkakliai stengėsi kovoti dėl pergalės – likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos komandas skyrė 8 taškai (67:59). Atlaikę visus varžovų bandymus „Lietuvos rytas“ susigrąžino dviženklį pranašumą ir šventė antrąją pergalę VTB lygoje – 73:60.

Rungtynės:

Talino „Kalev/Cramo“ (Estija) - Vilniaus „Lietuvos rytas“ (Lietuva) 60:73 (18:17, 10:18, 13:18, 19:20).

„Kalev/Cramo“: Keithas McLeodas 20, Tanelis Sokkas 15, Gregoras Arbetas 12, Raitis Keerlesas 8, Gary Wilkinsonas 5 taškai.

„Lietuvos rytas“: Nemanja Nedovičius 18 (9/13 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 5 atk. kam.), Dejanas Ivanovas 12, Leonas Radoševičius 11, Renaldas Seibutis 10, Deividas Dulkys ir Vilmantas Dilys po 7, Predragas Samardžiskis 4 (2/8 dvitaškiai, 7 atk. kam.), Dovydas Redikas ir Simas Buterlevičius po 2 taškus. Artūras Jomantas (9 min.) ir Eimantas Bendžius (10 min.) taškų nepelnė.