Po trijų ketvirčių rezultatas buvo lygus, tačiau aikštės šeimininkai fantastiškai sužaidė paskutinį kėlinį.

Per paskutines 10 minučių jie sugebėjo ne tik iškovoti pergalę, bet ir sutriuškinti varžovus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A. Mažutis per 25 minutes įmetė 11 taškų (4/6 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), atkovojo 2 bei perėmė 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, sykį suklydo, 3 kartus pažeidė taisykles ir surinko 17 naudingumo balų.

Nugalėtojams Ivaris Timermanis (4/6 tritaškiai) pelnė 17, P. J. Hillas (5 rez. perdav., 4 per. kam.) - 16, Arnoldas Helmanis (6/6 dvitaškiai) - 15 taškų.

Svečių gretose išsiskyrė atitinkamai 15 ir 12 taškų surinkę Jekabas Rozitis ir Irmanis Bergmanis.

V. Chomičiaus auklėtiniai nusileido Kijevo komandai

Iš nesėkmių liūno Ukrainos pirmenybėse niekaip negali išsikapstyti Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai. Dniepropetrovsko „Dnepr“ (3/17) klubas savo aikštėje 60:67 (15:25, 8:7, 24:21, 13:14) nusileido Kijevo „Kyiv“ (10/12) ekipai ir liko priešpaskutinėje turnyro lentelės vietoje.

Aikštės šeimininkams Konstantinas Glazyrinas (2/3 tritaškiai, 4 per. kam.) ir Maksimas Zakurdajevas (5 rez. perd.) pelnė po 14, Stanislavas Timofejenka (3/11 dvitaškiai, 11 atk. kam., 2 blk.) - 10 taškų.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė po 19 taškų surinkę Pavlo Krutousas (6 atk. kam.) ir Ruslanas Otverčenka.

Fantastiškas L. Lekavičiaus pasirodymas Rusijoje - antras trigubas dublis šį sezoną!

Fantastiškus rezultatus Rusijos Superlygoje (antras pagal pajėgumą divizionas) demonstruoja Linas Lekavičius, atlikęs jau antrą trigubą dublį šį sezoną. Lietuvio atstovaujamas Barnaulo „AltajBasket“ (9/14) klubas savo žiūrovų akivaizdoje 93:82 (21:21, 22:18, 22:20, 27:24) įveikė Surguto „Universitet-Jugra“ (11/10) ekipą.

L. Lekavičius per 39 minutes įmetė 29 taškus (8/9 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 7/10 baudos), atkovojo 11 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo 11 varžovų pražangų, triskart suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko net 51 naudingumo balą.

Po 14 taškų prie pergalės prisidėjo Vasilijus Gladyševas ir Aleksandras Lavnikovas, 12 - Aleksandras Puškinas.

Svečiams Denisas Chloponinas (3/3 dvitaškiai, 6/9 tritaškiai) pelnė 29, Nikola Lepojevičius - 21, Genadijus Zelenskis (8 rez. perdav.) - 11 taškų.

Beje, Barnaulo komandai L. Lekavičius atstovauja pirmą sezoną, o anksčiau jis yra rungtyniavęs būtent Surguto klube, su kuriuo žaidė Superlygos finale.

Pirmą trigubą dublį 29-erių metų 186 cm ūgio įžaidėjas atliko vasario 23-ią dieną, kai jo atstovaujama komanda 93:63 sutriuškino Revdos TEMP-SUMZ krepšininkus. Tuomet lietuvis pelnė 19 taškų, atkovojo 10 bei perėmė 5 kamuolius ir atliko net 13 rezultatyvių perdavimų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.