Šaltas dušas rungtynių starte, per kurį be Amandos Kemežys į Klaipėdą atvykusios “VIČI-Aistės” pelnė 7 taškus, ir minutės pertraukėlė pažadino “Lemminkainen” komandą. Uostamiesčio krepšininkėms prireikė vos minutės išnaudoti kauniečių klaidoms ir persverti rezultatą – 10:9. Ritai Milieškienei pataikius du tolimus metimus iš eilės, aikštelės šeimininkės pirmavo 5 taškų pranašumu. Kėlinuko pabaigoje po Gabrielės Gutkauskaitės dvitaškio “Lemminkainen” įgijo dviženklę persvarą – 25:10.

Per pirmas 10 minučių “VIČI-Aistės” suklydo net 8 kartus.

Antrojo kėlinuko pradžioje čempionato lyderės spurtavo ir pelnė 7 “sausus” taškus. Po “Lemminkainen” trenerių paprašytos minutės pertraukėlės, Lina Pikčiutė dar kartą išvedė kaunietes ir priekį. Apsikeitus taikliais metimais, pirmaujanti komanda keitėsi keletą kartų. Iki didžiosios petraukos likus minutei, Vaida Sipavičiūtė pataikė vieną baudos metimą iš dviejų, po kurio “VIČI-Aistės” pirmavo 4 taškų persvara – 33:37. Ji po G. Gutkauskaitės metimo baigiantis ketvirčio laikui sumažėjo iki minimumo.

Trečiąjį kėlinuką, kuriame kaunietės išsprendė visus rungtynių klausimus, “Lemminkainen” komanda, kuriai nepadėjo ir dvi minutės pertraukėlės, stengsis kuo greičiau užmiršti. Visiškai dominavusios aikštelėje “VIČI-Aistės” per 8 minutes leido varžovėms pelnyti tik 4 taškus, iš žaidimo pramesdamos vos 3 iš 11 metimų ir realizuodamos visus 17 baudų metimų – 46:73.

Per paskutines 10 minučių “VIČI-Aistės”, į priekį vedamos puikias rungtynes sužaidusios Courtnay Pilypaitis, toliau didino persvarą. Laimėjusios dar vieną atkarpą 8:0, jos padidino persvarą iki 36 taškų po Rimos Valentienės dvitaškio – 52:88. Dvikovos pabaigoje taškus kaunietėms rinko tik Vita Kuktienė. “Lemminkainen” deficitas paskutinę minutę perkopė 40 taškų ribą.

“VIČI-Aistėms” C. Pilypaitis pelnė 27, A. Putnina – 17 (9 atk. kamuoliai), V. Sipavičiūtė – 13 taškų.

“Lemminkainen” komandai G. Gutkauskaitė surinko 16, R. Milieškienė – 12, M. Grigalauskytė – 8 taškus.