„Cmoki-Minsk“ krepšininkai savo aikštėje po dviejų pratęsimų 87:91 (26:19, 12:16, 22:12, 13:26, 8:8, 6:10) nusileido pirmą pergalę iškovojusiam ir į antrą vietą pakilusiam Alsto „Okapi Aalstar“ (Belgija) ekipai.

Lietuvis į svečių krepšį įmetė 6 taškus, sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir išnaudojo 5 pražangų limitą. Per 24 minutes V. Ginevičius pataikė 2 tritaškius iš 4.

18 taškų šeimininkams pelnė Pavelas Uljanko, 15 - Aleksandras Pustogvaras, 13 - Aleksejus Laškevičius.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Derekas Raivio (25 tšk.), Larry Andersonas (16 tšk.) ir Christopheris Youngas (13 tšk.).

Pirmą nesėkmę trečiadienį patyrė ir į trečią poziciją smuktelėjo Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija) klubas su Benu Veikalu, namuose 65:82 (18:16, 15:15, 16:34, 16:17) pralaimėjęs antrą pergalę iškovojusiems ir grupės lyderiais tapusiems Oldenburgo „EWE Baskets“ (Vokietija) krepšininkams.

Lietuvis šeimininkams pelnė 7 taškus, sugriebė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir po 2 kartus suklydo bei prasižengė. Per 20 žaidimo minučių B. Veikalas pataikė 1 tritaškį iš 2, 1 dvitaškį iš 2 ir abu baudų metimus.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Kyle'as Weemsas (14 tšk.), Robertas Vadenas (11 tšk.) ir Jaredas Jordanas (8 tšk.).

Nugalėtojų gretose iš siskyrė Adamas Chubbas (14 tšk.), Rickey Pauldingas ir Ronaldas Burrellas (po 12 tšk.).

L grupės turnyro lentelė:

1.Oldenburgo „EWE Baskets“ (Vokietija)220156:1294
2.Alsto „Okapi Aalstar“ (Belgija)211151:1523
3.Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija)110130:1423
4.Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija)101151:1652

Į ketvirtfinalį, kuriame bus kovojama iki dviejų pergalių, pateks dvi geriausios grupės komandos.