„Lietuvos rytas“ mačą pradėjo kaip visada – po dviejų su puse minutės vilniečiai atsiliko 4:13. Ir nors svečiai vėliau atsigavo, antras mačo kėlinys nieko gero nežadėjo.

Jame žiūrovai išvydo tokį „Lietuvos rytą“, kokį jau yra įpratę matyti šį sezoną. Po pralaimėtos atkarpos 0:8 vilniečiai krito į gilią duobę ir susikrovė net 17 taškų deficitą (28:45). Kėlinį sostinės komanda pralaimėjo 17:27 (35:52).

Nors trečio kėlinio pradžioje „Lietuvos rytas“ buvo sumažinęs atsilikimą iki 11 taškų (41:52), vėliau svečiai vėl sugrįžo prie prasto žaidimo ir po kelių minučių turėjo net 20-ties taškų deficitą (56:76).

Ketvirtame kėlinyje skirtumas buvo pasiekęs net 27 taškus (64:91).

Iš viso net 109 taškus į savo krepšį praleidęs „Lietuvos rytas“ pasiekė klubo antirekordą – anksčiau vilniečiai niekada nebuvo leidę į savo krepšį įmesti tiek daug.

Šiose rungtynėse vilniečiams negalėjo padėti traumuoti Antanas Kavaliauskas ir Artūras Gudaitis.

Pirmame tarpusavio mače Vilniuje „Lietuvos rytas“ pralaimėjo 81:97.

„Avtodor“: Travisas Petersonas 25 (7 atk. kam., 31 naud. bal.), Jevgenijus Kolesnikovas 24, Paulas Stollas 12, Denisas Lukašovas 11, Artiomas Zabelinas ir Alanas Makijevas po 10 taškų.

„Lietuvos rytas“: Nicolas Laprovittola 21, Kšyštofas Lavrinovičius 20, Adas Juškevičius ir Deividas Gailiius po 12, Gediminas Orelikas 10 taškų.

Kiti E grupės rezultatai:

Sankt Peterburgo „Zenit“ – Solnoko „Olaj“ – 89:64 (24:10, 21:21, 25:11, 19:22)

Stambulo „Bešiktaš“ – Salonikų PAOK – 73:75 (17:12, 17:8, 11:21, 17:21, 11:13) – po pratęsimo