Lietuvio ekipa namie 124:136 (27:34, 27:33, 31:42, 39:27) krito prieš Dalaso „Mavericks“ (8-2).

J. Valančiūnas per 21 minutę pelnė 15 taškų (3/6 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 10 kamuolių, atliko du rezultatyvius perdavimus ir blokavo du metimus.

„Mavericks“ trečiame kėlinyje susmeigė 8 tritaškius iš 13, pelnė 42 taškus ir ėmė triuškinti varžovus 29 taškų persvara. Paskutinis kėlinys tebuvo formalumas, kurio metu „Pelicans“ sugebėjo deficitą paversti ne tokiu gėdingu.

„Pelicans“ vertėsi be trijų traumuotų krepšininkų – CJ McCollumo, Herbo Joneso ir Trey Murphy. Komandos dar kartą susitiks Naujajame Orleane trečiadienio naktį.

Nugalėtojams Kyrie Irvingas pelnė 35 taškus (7/10 trit.), Luka Dončičius 30 taškų. Kartu gynėjų duetas dar išdalino 16 rezultatyvių perdavimų komandos draugams.

„Pelicans“ ekipai Brandonas Ingramas surinko 20, Zionas Williamsonas 18 taškų.

Dalaso komanda suklydo vos 6 kartus, kai šeimininkai triskar daugiau, net 18. Greitomis atakomis „Mavericks“ surinko 30 taškų.

„Pelicans: Brandonas Ingramas 20, Zionas Williamsonas 18, Dysonas Danielsas 17 (9 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 15 (10 atk. kam.), Mattas Ryanas 14.

„Mavericks“: Kyrie Irvingas 35 (7/10 trit., 7 rez. perd.), Luka Dončičius 30 (9 rez. perd.), Timas Hardaway Jr. 15 (9 atk. kam.), Joshas Greenas 13, Dereckas Lively II 10.