Tai buvo pirmoji „Pelicans“ nesėkmė po keturių pergalių iš eilės, o „Clippers“ pasiekė jau penktąjį laimėjimą paeiliui.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos per 23 žaidimo minutes pelnė 13 taškų (5/11 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 11 kamuolių, blokavo vieną metimą ir suklydo tris kartus.

Esminį rungtynių pranašumą „Clippers“ susikrovė pirmoje rungtynių pusėje. Svečiai antrajame kėlinyje laimėjo atkarpą 24:7 ir įgijo 15 taškų pranašumą (56:41). Vos 41 tašką pirmoje rungtynių pusėje pelnę šeimininkai užfiksavo prasčiausią šio sezono rezultatą.

Trečiajame kėlinyje svečiai iš Los Andželo dar toliau pabėgo nuo varžovų bei įtvirtino savo pranašumą rungtynėse (92:68).

Antroje rungtynių pusėje susižeidė „Pelicans“ ekipos lyderis Zionas Williamsonas. Tiesa, ekipos strategas Willie Greenas patikino, jog „Pelikanų“ žvaigždė rimtesnės traumos išvengė.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas ir Jordanas Hawkinsas po 13, Zionas Williamsonas, Brandonas Ingramas ir C.J. McCollumas po 12.

„Clippers“: Paulas George'as 24, Kawhi Leonardas 19, Ivicas Zubacas 15, Normanas Powellas 13.