Willie Greeno auklėtiniai (13/11) namuose 121:107 (29:29, 30:23, 31:34, 31:21) nustebino visoje NBA pirmaujančius Minesotos „Timberwolves“ (17/5) krepšininkus.

Pasitempė pirmiausia komandos lyderis Zionas Williamsonas, sužaidęs rezultatyviausias sezono rungtynes. Puolėjas pataikė 13 iš 17 dvitaškių ir sukaupė 36 taškus.

Naudingas buvo ir vidurio puolėjas iš Lietuvos Jonas Valančiūnas, kurio sąskaitoje per 35 min. – 14 taškų (5/9 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/7 baudų), 13 atkovotų ir 2 perimti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 2 blokai ir 3 klaidos.

Tiesioginėje mikrodvikovoje uteniškis įveikė prancūzą Rudy Gobertą, atsakiusį 8 taškais ir 8 atkovotais kamuoliais.

Po pertraukos vadžias į savo rankas paėmę „Pelicans“ smūgiavo paskutiniame kėlinyje ir vienu metu buvo nutolę 17 taškų atstumu.

„Timberwolves“ tai buvo tik antras pralaimėjimas per paskutines 10 rungtynių. Prieš tai Mineapolio atstovai buvo abu kartus šiame sezone įveikę ir tuos pačius „pelikanus“, prieš kuriuos fiksavo iš viso keturių pergalių iš eilės seriją.

Tiesa, šįkart jie vertėsi be traumos sulaikyto rezultatyviausio savo žaidėjo Anthony Edwardso.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 36, C. J. McCollumas 23 (4/7 trit.), Brandonas Ingramas 20, Jonas Valančiūnas 14 (13 atk. kam.);

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas (12 atk. kam.), Nazas Reidas ir Mike‘as Conley (7 rez. perd.) – po 17, Jadenas McDanielsas ir Shake’as Miltonas – po 12.