„Pelicans“ išvykoje 104:92 (25:26, 28:29, 24:21, 27:16) įveikė Orlando „Magic“ krepšininkus.

Lietuvis nugalėtojams per 21 minutę pelnė 10 taškų (5/7 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 6 kamuolius, triskart suklydo ir keturis kartus prasižengė.

Likus žaisti mažiau nei keturias minutes iki mačo pabaigos komandas teskyrė taškas – „Pelicans“ pirmavo 91:90, tačiau svečiai pelnė devynis taškus be atsako ir įtvirtino pergalę.

Naujojo Orleano ekipai tai buvo pirmoji pergalė per ketverias pasiruošimo rungtynes.

Nugalėtojams Brandonas Ingramas pelnė 18, Zionas Williamsonas 16 taškų. „Magic“ komandoje ryškiausias buvo pasaulio čempionų, brolių vokiečių duetas – Franzas Wagneris surinko 19, Moritzas Wagneris 16 taškų.