Pelikanai namie 127:105 (31:27, 32:23, 38:29, 26:26) sutriuškino Hjustono „Rockets“ (24-31).

J. Valančiūnas nugalėtojams per 27 minutes pelnė 20 taškų (7/10 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko tris rezultatyvius perdavimus. Tai 28-asis centro dvigubas dublis šiame sezone.

„Pelicans“ nuo varžovų atitrūko baigiantis antram kėliniui, kurį uždarė atkarpa 16:5 ir susikrovė dviženklį skirtumą 63:50.

Po pertraukos šeimininkai apsukų nemažino ir iš karto persvarą padidino iki 20 taškų – 73:53 „Rockets“ jau nesugebėjo atsitiesti, o vienu metu komandas skyrė 29 taškai. Praktiškai visą ketvirtą kėlinį svečiai žaidė be starto penketo narių.

Nepaisant to, šiame buvo kilas nedidelis susistumdymas, po kurio techninės pražangos sulaukė ir J. Valančiūnas.

„Pelicans“ komandai tai buvo aštuntoji pergalė per paskutinis devynis mačus. „Rockets“ pastaruoju metu žengia priešinga kryptimi – suklupo šeštą kartą per septynerias rungtynes.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 28, Z. Williamsonas 27 (9 rez. perd.), J. Valančiūnas 20 (14 atk. kam.), H. Jonesas 17, T. Murphy 13, J. Alvarado 11.

„Rockets“: A. Thompsonas 22, A. Sengunas 20 (9 atk. kam.), C. Whitmore’as 22, J. Greenas 10.