Aikštės šeimininkams jau pirmajame kėlinyje pavyko susikrauti dviženklį pranašumą, kuomet po spurto 10:2 ekipas skyrė 10 taškų - 27:17.

Nors ketvirtajame kėlinyje svečiams iš Turkijos buvo pavykę sumažinti deficitą iki trijų taškų (75:78), netrukus Pirėjo krepšininkai dar kartą spurtavo bei, atstatę dviženklį skirtumą, pergalės iš rankų nebepaleido.

17 minučių aikštėje praleidęs L. Kleiza pelnė 7 taškus (2/7 dvitaškiai, 1/2 tritaškis), po krepšiais atkovojo 2 atšokusius kamuolius, tačiau gavo bloką ir 2 kartus neleistinai stabdė varžovus.

Nugalėtojus į priekį vedė nesustabdomai žaidęs ir net 39 naudingumo balus surinkęs Vassilis Spanoulis, pasižymėjęs 28 taškais.

„Olympiacos“: Vassilis Spanoulis 28 (5/7 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 6/7 baudos, 9 rez. perd., 9 išpr. praž., 39 naud. balai), Stratos Perperoglou 21, Matthew Lojeski 14, Georgios Printezis 12, Evangelos Mantzaris 9, Cedricas Simmonsas 5 taškai.

„Fenerbahce Ulker“: Emiras Preldžičius 17 (28 naud. balai), Bojanas Bogdanovičius 16, Luka Žoričius 13, Nemanja Bjelica 11, Gašperas Vidmaras 8, Linas Kleiza 7 taškai.