Po šio pralaimėjimo Andalūzijos ekipa smuktelėjo į šeštą E grupės vietą, o „Olympiakos“ klubas pakilo į ketvirtą.

Mindaugas Kuzminskas ant parketo praleido 12 minučių, pelnė 2 taškus (1/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, po kartą išprovokavo varžovo pražangą ir pažeidė taisykles.

6 minutes aikštėje praleidęs Domantas Sabonis taip pat įmetė 2 taškus (0/1 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo kamuolį, po kartą perėmė ir prarado kamuolį bei po kartą išprovokavo varžovo pražangą ir pats pažeidė taisykles.

„Unicaja“: Txemi Urtašunas 13, Zoranas Dragičius ir Vladimiras Stimačas po 10, Jaysonas Grangeris ir Franas Vasquezas po 6, Mindaugas Kuzminskas ir Domantas Sabonis po 2 taškus.

„Olympiacos“: Vasilis Spanoulis 20 (4/8 tritaškiai), Matthew Lojeski 18 (7/8 dvitaškiai), Brentas Petway 9 (7 atk. kam.), Ioanis Papapetrou 8 taškai.

Baskų puolimo banga nušlavė „Anadolu Efes“ ekipą

Uraganinį puolimą pademonstravusi Vitorijos „Laboral Kutxa“ (3/9) komanda (Ispanija) TOP-16 etape iškovojo trečią pergalę. Baskai išvykoje 105:79 (31:26, 24:16, 18:17, 32:20) sutriuškino Stambulo „Anadolu Efes“ (2/10) ekipą. Abu klubai jau nebeturi jokių šansų žengti į Eurolygos turnyro ketvirtfinalį.

„Anadolu Efes“: Keremas Gonlumas 13, Zoranas Planiničius 12, Duško Savanovičius ir Denizas Kiličli po 11, Jamonas Gordonas (9 rez. perd.) 10 taškų.

„Laboral Kutxa“: Tiboras Pleissas 20 (6/9 dvitaškiai, 8/8 baudos), Fernando San Emeterio 16, Andresas Nočioni (6 atk. kam.) ir Fabienas Causeuras po 13, Adamas Hanga, Ilimane Diopas ir Thomasas Huertelis po 9 taškus.

CSKA klubas įveikė „Bayern“ krepšininkus

Dešimtą pergalę Eurolygos TOP-16 etape pasiekė Maskvos CSKA (10 pergalių ir 2 pralaimėjimai) komanda. Etore Messinos auklėtiniai E grupės rungtynėse savo žiūrovų akivaizdoje 77:70 (23:19, 15:15, 28:15, 11:21) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (5/7) krepšininkus.

Du kėlinius atkakliai besipriešinę svečiai iš Miuncheno problemų prisidarė trečiame kėlinyje, kurį pralaimėjo 13 taškų skirtumu.

Atitrūkę CSKA krepšininkai jau kontroliavo situaciją, nors rungtynių pabaigoje svečiams ir pavyko sumažinti atsilikimą iki 7 taškų - 77:70.

Aaronas Jacksonas ir Vitalijus Fridzonas

CSKA: Sonny Weemsas 15 (4/7 dvitaškiai, 2/9 tritaškiai), Nenadas Krstičius 12, Aleksandras Kaunas ir Kyle'as Hinesas (7 atk. kam.) po 10, Viktoras Chriapa 9 taškai.

„Bayern“: Deonas Thompsonas 14 (5/9 dvitaškiai), Chevonas Troutmanas (7 atk. kam.) ir Nihadas Djedovičius po 13, Malcolmas Delaney 9, Bryce'as Tayloras 7 taškai.

„Real“ po dramatiškos kovos išsivežė pergalę iš Tel Avivo

Dramatišką pergalę TOP-16 etapo 12-o turo rungtynėse pasiekė Madrido „Real“ (10/2) komanda. „Karališkasis“ klubas svečiuose po atkaklios kovos 77:76 (20:15, 20:28, 22:14, 15:19) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (7/5) krepšininkų pasipriešinimą.

Iki pagrindinio laiko pabaigos likus žaisti 10 sekundžių, po Ianio Bourousio dvitaškio svečiai įgijo 3 taškų persvarą - 77:74. Paskutinės atakos metu Davidas Blu metė iš toli, tačiau jo metimas net nelietė lanko, o po krepšiu laiku atsidūręs Alexas Tyusas sugavo kamuolį ir pelnė 2 taškus su varžovo pražanga. Vis tik „Maccabi“ ekipos aukštaūgis neišlaikė įtampos ir prametė lemiamą baudos metimą, kuris galėjo išplėšti pratęsimą.

„Maccabi“: Devinas Smithas 23 (4/8 tritaškiai), Alexas Tyusas 18 (9/9 dvitaškiai, 11 atk. kam.), Ricky Hickmanas 17, Sofoklis Schortsanitis 6 taškai.

„Real“: Sergio Rodriguezas 21 (11/11 baudos, 5 rez. perdav.), Nikola Mirotičius 17, Ianis Bourousis 14 (10 atk. kam.), Sergio Llullas 7 taškai.