„Nesmagu, sėdime čia visi nuleidę galvas. Reikia pergalės prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“ ir paskui būtinai prieš Milano „AX Armani“. Turime išlįsti iš duobės. Manau nuo vienų sunkiai laimėtų varžybų galima būtų atsispirti“, – po rungtynių rūbinėje kalbėjo Marius Grigonis.

Solidžiai rungtynes sužaidęs gynėjas su 13 taškų buvo antras pagal rezultatyvumą „Žalgirio“ gretose.

Energingai rungtynes pradėję kauniečiai vienu metu prieš rusus pirmavo dviženkle persvara, tačiau rungtynėms persiritus į antrą pusę, „Chimki“ išlygino žaidimą ir susikūrė pranašumą, kurio užteko galutinei pergalei.

„Atsilikinėdami varžovai pradėjo keistis dengiamaisiais, o mes neužpuolėme. Kai varžovai pradeda keistis, mes nesugebame įmesti kamuolio mūsų aukštaūgiams. Buvo momentas, kai pirmavome 10 taškų, o jie sugrįžo į rungtynes ir laimėjo. Viskas tas pats. Po kiekvienų rungtynių tą patį interviu galima kalbėti. Niekaip nesugebame uždaryti rungtynių“, – apgailestavo M. Grigonis.

„Viskas prasidėjo antrame kėlinyje kuomet pradėjome dažniau klysti, kėlinį jie laimėjo 6 taškais. Antroje pusėje keisdamiesi dengiamaisiais jie išmušė mūsų puolimą. CSKA irgi darė tą patį, bet Maskvoje mes buvome geresni.

Daug kas Eurolygoje taip daro, aktyviai keičiasi dengiamaisiais, ypatingai ketvirtuose kėliniuose. Turime su tuo susitvarkyti geriau“, – pralaimėjimo priežastis vardino Aaronas White‘as.

12 taškų rungtynėse pelnęs puolėjas kalbėdamas apie komandą lydinčius pralaimėjimus stengėsi išlikti optimistiškas.

„Skaudus pralaimėjimas, rungtynių metu buvo nemažai ir pozityvių dalykų, tačiau turime žaisti dar geriau jei norime laimėti rungtynes.

Pralaimėjome tris pastaruosius mačus, kuriuos lėmė vienas metimas. Jei sektųsi, galėjome turėti 3-0 šioje atkarpoje.

Turime vėl žiūrėti įrašus, taisyti klaidas. Stengiuosi pozityviai mąstyti, mums nedaug trūksta iki pergalių, iki geros komandos statuso“ , – rūbinėje kalbėjo A. White‘as.

16.Daruššafaka18-124

Kitas rungtynes „Žalgiris“ savo arenoje žais su du lietuvius turinčia Milano „AX Armani“ komanda.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (28)