Nors pirmajame ketvirtyje šeimininkai vienu metu atsiliko 12:19, sėkmingesnis kėlinio finišas leido po dešimties minučių turėti trapią persvarą – 27:24. Atkaklus antrasis ketvirtis baigėsi tuo, kad mače įsivyravo lygybė – 46:46.

Po pertraukos sėkmingų Artūro Jomanto epizodų užkurti mažeikiečiai ėmė tolti nuo varžovų, o paskutinį kėlinį jie pasitiko jau tvirtai kontroliuodami rungtynių eigą – 72:56. Likęs laikas tapo formalumu – namų komanda įtvirtino savo pranašumą ir, nepaisant paskutinėmis minutėmis sumenkusio atotrūkio, savo sirgaliams galiausiai padovanojo trečiąjį laimėjimą.

Svečiai neitin brangino kamuolį, kurį prarado net 22 sykius, kai jų varžovai suklydo 13 kartų.

Nugalėtojų gretose žibėjo lietuvių trioMartynas Paliukėnas, A. Jomantas ir Giedrius Staniulis.

M. Paliukėnas prie 20 taškų pridėjo 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus.

A. Jomantas atsuko laikrodį į geriausius savo laikus. Komandos kapitonas buvo šalia trigubo dublio – pelnė 11 taškų, atkovojo 9 kamuolius, išdalino 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius ir surinko 28 naudingumo balus.

G. Staniulis surinko galingą dvigubą dublį – 21 tašką (8/12 dvit.), 10 atkovotų kamuolių ir 26 naudingumo balus.

Martynas Pauliukėnas, Kay Bruhnke

Šiame mače „M Basket-Delamode“ dar neturėjo sekmadienį ekipą papildžiusio aukštaūgio Deontae Hawkinso.

Kėdainių ekipoje išsiskyrė dvigubą dublį užfiksavęs Zane'as Watermanas. Amerikiečio sąskaitoje – 14 taškų, 12 atkovotų kamulių ir 29 naudingumo balai.

Kitame „Betsafe-LKL“ ture Mažeikių klubas Telšiuose šeštadienį priims Panevėžio „7bet-Lietkabelį“ (6-3), o kėdainiečiai pirmadienį uostamiestyje kausis su Klaipėdos „Neptūnu“ (3-6). Tiesa, iki tol abi komandos dar sužais po vienerias rungtynes Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) pirmajame etape.

„M Basket-Delamode“: Giedrius Staniulis 21, Martynas Paliukėnas 20, Henri Kantonenas 14, Artūras Jomantas 11, Martynas Gecevičius 8, Chauncey Collinsas 7.

„Nevėžis-Optibet“: Seanas McNeilas 15, Zane'as Watermanas 14, Robertas Keliačius ir Courtney Ramey po 13, Ignas Vaitkus 11.