Sunkią pergalę Ispanijoje ištempė „Barcelona“ (22-10) ekipa, kuri namuose 95:89 (16:17, 17:20, 17:28, 30:15, 15:9) po pratęsimo patiesė „Gran Canaria“ (20-12) krepšininkus. 23-ejų lietuvis negavo daug laiko pasižymėti – per 8 minutes pelnė 4 taškus (2/3 dvit.)

Rokas Jokubaitis

Rogerio Grimau auklėtinių gretose nesustabdomas buvo Nicolas Laprovittola. Argentinietis per 24 minutes subėrė 29 taškus (5/8 dvit., 5/9 trit., 4/6 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet padarė 4 klaidas.

Neblogai žaidė ir Jabari Parkeris. 29-erių amerikietis pridėjo 15 taškų, 4 atkovotus kamuolius ir išdalino 3 rezultatyvius perdavimus. „Gran Canaria“ pusėje absoliutus lyderis buvo Šiaurės Makedonijos krepšininkas Ethanas Happas – per 29 minutes pelnė 24 taškus (9/11 dvit., 6/6 baud.) ir atkovojo 7 kamuolius.

Jogėla ir Sajus šventė lengvą pergalę

Matas Jogėla

Triuškinančią pergalę šventė Lugo „Breogan“ (10-22) komanda su Matu Jogėla ir Martynu Sajumi, kuri 76:54 (26:13, 11:18, 22:9, 17:14) nušlavė Tenerifės „Lenovo“ (20-12) klubą.

25-erių M. Jogėla per 19 minučių pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/2 trit.) ir atkovojo 6 kamuolius, o 28-erių M. Sajus aikštėje praleido vos 2,5 minutės, per kurias spėjo nusiimti atšokusį kamuolį. „Breogan“ puolime į priekį tempė kroatas Toni Nakičius – 16 taškų (2/2 dvit., 4/5 trit.), o 7 taškus ir 9 atkovotus kamuolius pridėjo aukštaūgis Jordanas Sakho.

Tenerifės klubo gretose rezultatyviausias buvo 40-metis brazilas Marcelo Huertas – 14 taškų, 3 rezultatyvūs perdavimai ir tiek pat atkovotų kamuolių.

Puikus Sušinskas vedė Žironą į triumfą prieš Sedekerskį

Skaudų pralaimėjimą teko sugerti Tado Sedekerskio atstovaujamai „Baskonia“ (17-15) ekipai, prieš kurią laimėjo nuostabiai žaidęs Martynas Sušinskas ir Žironos „Basquet“ (12-20) krepšininkai – 92:96 (26:37, 22:17, 18:19, 26:23).

Nugalėtojų gretose 29-erių M. Sušinskas buvo rezultatyviausias – per 31 minutę pelnė 22 taškus (5/7 dvit., 3/5 trit., 3/4 baud.) atkovojo 8 kamuolius ir išdalino 3 rezultatyvius perdavimus. Jam puikia talkino kanadietis Khemas Birchas – 21 taškas (7/11 dvit., 7/8 baud.) ir 14 atkovotų kamuolių.

Pralaimėjusių Duško Ivanovičiaus auklėtinių pusėje 30 taškų (3/6 dvit., 6/12 trit., 6/7 baud.) pelnė 25-erių amerikietis Markusas Howardas, 15 taškų ir 2 rezultatyvius perdavimus pridėjo Vanja Marinkovičius.

26-erių Lietuvos rinktinės aukštaūgis T. Sedekerskis per 35 minutes prisidėjo 14 taškų (2/3 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.) ir 9 atkovotais kamuoliais.