Graikai ketvirtadienį įveikė svečius iš Rusijos 72:59, trečiame kėlinyje pastariesiems leisdami pelnyti vos 4 taškus.

Nors CSKA lyderis Mike'as Jamesas surinko sau būdingą statistiką (20 taškų, 7 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai), jo žaidimas taip pat nebuvo toks užtikrintas kaip įprasta, ką liudija 6 klaidos.

Amerikietis labai jautriai reagavo į antrą pralaimėjimą paeiliui.

„Mums tarsi vožė į veidą. Viskas prasidėjo nuo manęs paties pirmame kėlinyje. Nežaidžiau kaip komandos lyderis, pernelyg dažnai klydau, nedariau to, ko reikėjo.

Kelios pastarosios savaitės man buvo sudėtingos. Privalau žaisti geriau, priimti geresnius sprendimus. Šiai komandai reikia geresnio žaidėjo“, – plakėsi gynėjas.

Visa CSKA ketvirtadienį suklydo 21 kartą ir leido „Olympiakos“ atkovoti 19 kamuolių puolime.

„Mus išdūrė. Nežinau, ar tam yra tinkamas graikiškas žodis, ar apskritai yra koks nors europietiškas žodis. Bet mus išdūrė. Mes tiesiog susimovėme. Turime pasitaisyti, ir pradėti reikia nuo manęs“, – į vatą nevyniojo M. Jamesas.

CSKA (16/8) Eurolygoje užima ketvirtą vietą, „Olympiakos“ (10/14) vėl aplenkė „Žalgirį“ ir rikiuojasi vienuoliktas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (20)