Rungtynes tritaškiu atidarė Rokas Giedraitis, bet po jo Artūras Valeika pradėjo vilniečių spurtą 14:1 ir tarp komandų įsigalėjo dviženklis skirtumas (14:4). Šį pranašumą „Lietuvos rytui“ Ado Juškevičiaus pastangomis pavyko išlaikyti kelias minutes, kol 6:0 atkarpą sužaidę „Šiauliai“ sumažino deficitą (14:19). Į tai vilniečiai atsakė Kšyštofo Lavrinovičiaus ir Billy Barono dvitaškiais kėlinio pabaigoje, rezultatas po pirmojo ketvirčio – 14:23.

Dviženklį pranašumą „Lietuvos rytas“ atstatė antrojo kėlinio pradžioje (18:31). Ketvirčiui persikėlus į antrą pusę taškus rinko tik sostinės ekipos legionieriai – Mike’as Moseris ir B. Baronas (18:37). „Šiauliai“ įsibėgėjo ir pelnė 6 taškus be atsako, tačiau juos pačiame spurto įkarštyje sustabdė A. Juškevičius pats pelnydamas 5 taškus (24:42). Per 3 likusias minutes komandos keitėsi taškais ir į ilgąją pertrauką ekipos keliavo rezultatui esant 32:46.

Spurtu 9:3 trečią rungtynių ketvirtį pradėję šiauliečiai sumažino skirtumą iki vienženklio (41:49). A. Valeika buvo sugrąžinęs „Lietuvos rytui“ 12 taškų pranašumą, bet Julius Jucikas ir Gintaras Leonavičius ir toliau tirpdė varžovų atotrūkį (48:53). Techninę pražangą užsidirbęs K. Lavrinovičius leido „Šiauliams“ priartėti iki 2 taškų (54:56). Rolandas Alijevas prasiveržimu išlygino rezultatą, tačiau su sirena tolimą tritaškį pataikęs Žygimantas Janavičius grąžino vilniečiams pranašumą – 60:63.

Ketvirtį galingai pradėję vilniečiai susikrovė 7 taškų pranašumą (66:73). „Šiaulių“ ekipos vyriausiasis treneris Gediminas Petrauskas gavo techninę pražangą už priekaištus teisėjams, o tuo pasinaudojęs „Lietuvos rytas“ vėl atitolo dviženkliu skirtumu (66:77). Taiklūs A. Juškevičiaus ir K. Lavrinovičiaus metimai kėlinio pabaigoje galutinai paskandino „Šiaulių“ viltis laimėti (70:88). Paskutinius rungtynių taškus pelnė G. Leonavičius ir galutinis rungtynių rezultatas – 72:88.

„Šiauliai“: Vytautas Šulskis 22, Rokas Giedraitis ir Julius Jucikas po 11, Rolandas Alijevas 7 taškai.

„Lietuvos rytas“: Adas Juškevičius 21, Kšyštofas Lavrinovičius 16, Artūras Valeika 11, Martynas Gecevičius 9 taškai.