Šeštosiose savo šio sezono NBA rungtynėse D. Motiejūnas ant parketo praleido tik kiek daugiau nei 14 minučių, per kurias pelnė 4 taškus. Tikslą pasiekė 2 iš 4 lietuvio mesti dvitaškiai, tačiau visi trys tolimi metimai skriejo pro šalį. Tai pat 25-erių metų 213 cm ūgio lietuvis atkovojo 3 kamuolius, 2 kartus prasižengė, 3 kamuolius perėmė ir 3 kartus suklydo.

Pažymėtina, kad po Dwighto Howardo perdavimo D. Motiejūnas pelnė pirmuosius „Rockets“ taškus, tačiau vėliau, būnant aikštėje, svečių deficitas nuolat augo, todėl nieko keisto, kad po ilgosios pertraukos treneris J. B. Bickerstaffas puolėją didžiąją laiko dalį pralaikė ant atsarginių suolo.

Aikštėje D. Motiejūnas vėl trumpam pasirodė tik rungtynių pabaigoje, kuomet mačo baigtis jau buvo nulemta.

Svečiai atsiliko didžiąją rungtynių dalį, o jų gyvybę aikštėje ilgą laiką palaikė tik J. Hardeno aktyvumas. „Raketų“ lyderis šiame mače per 36 min. pelnė 33 taškus (6/10 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 9/12 baudų, 6 rezultatyvūs perdavimai), tačiau to išsigelbėjimui nepakako.

Didžiausia problema „Rockets“ tapo po krepšiais galingai kovojęs varžovų aukštaūgis DeMarcusas Cousinsas, prie savo 26 taškų (5/13 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 10/14 baudų) pridėjęs ir 12 atkovotų kamuolių.

Šeimininkai nuo varžovų atitrūko antrojo kėlinio pabaigoje, o po pertraukos persvaros ne tik neiššvaistė, bet ir sugebėjo ją padidinti. Tai buvo trečioji Sakramento ekipos pergalė iš eilės, o „Rockets“ suklupo antrą kartą paeiliui.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 33 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Patrickas Beverley 14, Jasonas Terry 14, Corey Breweris 10 taškų.

„Kings“: DeMarcusas Cousinsas 26 (12 atk. kam.), Omri Casspi 19, Rudy Gay 17, Darrenas Collisonas 14 taškų.

Kitų rungtynių rezultatai

Los Andželo „Lakers“ – Milvokio „Bucks“ 113:95 (30:25, 25:21, 31:20, 27:29)

Klivlando „Cavaliers“ – Bostono „Celtics“ 89:77 (23:25, 17:21, 29:15, 20:16)

Denverio „Nuggets“ – Minesotos „Timberwolves“ 112:100 (27:24, 36:25, 29:31, 20:20)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)