„Naujuosius 2022 metus pasitinkame pakilios nuotaikos. Šiais metais švęsime Lietuvos krepšinio šimtmetį, – pažymi LKF prezidentas Vydas Gedvilas. – Tačiau dabar kviečiu visus trumpam stabtelėti, atsigręžti į praėjusius metus ir išrinkti geriausius 2021-ųjų metų krepšininkus. Kviečiu visus mūsų sirgalius prisiminti gražiausius Lietuvos žaidėjų pasirodymus ir išrinkti geriausią metų krepšininką bei krepšininkę.“

Balsuoti už geriausius 2021 metų krepšininkus sirgaliai gali apdovanojimams skirtoje internetinėje svetainėje arba visose EMSI degalinėse. Balsuojantys taip pat gali pretenduoti laimėti EMSI įsteigtų prizų.

Geriausių Lietuvos metų krepšininkų ir krepšininkių rinkimai rengiami keturioliktą kartą. Iš vyrų pastaruosius trejus metus nepralenkiamas – Domantas Sabonis. Tuo tarpu kitas NBA rungtyniaujantis lietuvis Jonas Valančiūnas metų krepšininko rinkimus yra laimėjęs keturis kartus.

Metų krepšininkės rinkimų rekordininkė yra Gintarė Petronytė. Lietuvos moterų rinktinės kapitonė geriausia šalies krepšininke buvo pripažinta penkis kartus.

Visi geriausio metų krepšininko(-ės) rinkimų laureatai:

2008 – Ramūnas Šiškauskas (vyko bendri moterų ir vyrų rinkimai).
2009 – Gintarė Petronytė ir Linas Kleiza.
2010 – Sandra Linkevičienė ir Linas Kleiza.
2011 – Rima Valentienė ir Jonas Valančiūnas.
2012 – Sandra Linkevičienė ir Jonas Valančiūnas.
2013 – Lina Pikčiūtė ir Mantas Kalnietis.
2014 – Gintarė Petronytė ir Jonas Valančiūnas.
2015 – Gintarė Petronytė ir Jonas Mačiulis.
2016 – Kamilė Nacickaitė ir Mindaugas Kuzminskas.
2017 – Kamilė Nacickaitė ir Jonas Valančiūnas.
2018 – Kamilė Nacickaitė ir Domantas Sabonis.
2019 – Gintarė Petronytė ir Domantas Sabonis.
2020 – Gintarė Petronytė ir Domantas Sabonis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės