Rungtynių pradžioje Rashauno Broaduso bei Valdo Dabkaus pastangomis „Juventus“ ekipa įgijo 4 taškų persvarą (6:2). Įpusėjus pirmajam kėliniui komandas skyrė tie patys 4 taškai (11:7). Pauliaus Dambrausko tritaškis „Dzūkijos“ deficitą sumažino iki minimumo, o Rytis Juknevičius pataikė dvitaškį ir išvedė komandą į priekį. Komandos apsikeitė taikliais metimais ir po pirmojo kėlinio švieslentėje degė rezultatas palankus šeimininkams (17:16).

Antrą kėlinį spurtu 5:0 pradėję svečiai susigrąžino turėtą persvarą. Šeimininkams pavyko šiek tiek priartėti, tačiau dar viena sėkmingai sužaista uteniškių atkarpa leido padidinti pranašumą. Prabėgus pusei kėlinio komandas skyrė jau 9 taškai (20:29). „Juventus“ krepšininkai vis didino savo pranašumą, tačiau jiems nepavyko sustabdyti Fedoro Dmitrievo, kurio pastangomis šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 30:38.

Trečio ketvirčio pradžioje abiejų komandų krepšininkai niekaip nesugebėjo pataikyti, tad tik prabėgus beveik 3 minutėms Nikita Barinovas realizavo baudos metimą ir pelnė pirmąjį kėlinio tašką. Svečiai įmetė 5 taškus be atsako, o įpusėjus kėliniui komandas skyrė 14 taškų (30:44). „Juventus“ ekipai pavyko dar labiau padidinti pranašumą, tačiau ketvirčio pabaigoje spurtavę šeimininkai sumažino deficitą ir po trečiojo kėlinio svečiai iš Utenos turėjo 11 taškų persvarą – 43:54.

Ketvirto kėlinio pradžioje abi komandos vėl strigo puolime. Saulius Kulvietis ir V. Dabkus padidino „Juventus“ ekipos persvarą, o pro šalį metę šeimininkai per pusę kėlinio nepelnė nė vieno taško (43:58). Po Martyno Paliukėno tritaškio „Dzūkija“ įgavo antrą kvėpavimą ir spurtu 10:0 sumažino deficitą (56:58). Pauliaus Dambrausko tritaškis po labai ilgos pertraukos šeimininkus išvedė į priekį, tačiau kitoje aikštelės pusėje R. Broadusas pelnė 2 taškus ir „Juventus“ ekipa įgijo minimalią persvarą. Vėliau R. Broadusas pataikė tik vieną baudos metimą, o P. Dambrauskas metimu iš po krepšio išlygino rezultatą (61:61). Saulius Kulvietis prametė tolimą metimą, tad prireikė pratęsimo.

Jo pradžioje abi komandos keitėsi taikliais metimais (64:64). F. Dmitrievo tolimas metimas „Dzūkiją“ išvedė į priekį, tačiau R. Broadusas vėl išlygino rezultatą (67:67). P. Dambrauskas pelnė 4 taškus iš eilės ir šeimininkus vėl buvo priekyje (71:68). Per likusį pratęsimo laiką svečiai nesugebėjo labiau priartėti ir aidinti finalinė rungtynių sirena skelbė „Dzūkijos“ pergalę – 75:70.

„Dzūkija“: Fedoras Dmitrievas (10 atk. kam.) 26 taškai, Paulius Dambrauskas 25, Martynas Paliukėnas 9;

„Juventus“: Rashaunas Broadusas 19 (5 kld.), Simas Buterlevičius 10, Nikita Barinov (7 atk. kam.) ir Valdas Dabkus - po 8, Edgaras Stanionis ir Ovidijus Varanauskas - po 7.

Trys ankstesni šių komandų tarpusavio mūšiai niekada nesibaigė didesniu nei 8 taškų skirtumu.

Pirmuosius du susitikimus laimėjo „Juventus“ – 71:63 Utenoje ir 59:57 Alytuje. Tačiau pastarojoje dvikovoje vasario 6-ąją Utenoje triumfavo „Dzūkija“ (77:72).

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):