Prieš savaitę Juodkalnijoje vykusiame pirmame mače „Lokomotiv-Kuban“ ekipa taip pat laimėjo 72:54.

S. Jasaitis per beveik 25 minutes (24:42) pelnė 23 taškus (1/2 dvitaškiai, 5/7 tritaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, išprovokavo 3 pražangas, kartą suklydo, dusyk prasižengė ir surinko net +28 naudingumo balus.

M. Kalnietis per 29 minutes (28:59) įmetė 10 taškų (2/6 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Lokomotiv-Kuban“: Simas Jasaitis 23, Derrickas Brownas 17, Richardas Hendrixas 13, Mantas Kalnietis 10, Nickas Calathes 7 taškai.

„Budučnost“: Aleksa Popovičius 14, Marko Mugoša 9, Vladimiras Mihailovičius, Strahinja Miloševičius ir Geraldas Lee po 8, Demarquisas Bostas ir Cedomiras Vitkovacas po 6 taškus.

Turnyro pusfinalyje „Lokomotiv-Kuban“ klubas dukart susikaus su Valensijos „Valencia Basket“ komanda (Ispanija).

Ispanai trečiadienį svečiuose pralaimėjo KazanėsUniks“ komandai trim taškais - 68:71 (14:20, 17:15, 22:19, 15:17), tačiau prieš savaitę namuose buvo įgiję 10 taškų pranašumą (80:70).

Kita pusfinalio dalyvė Bilbao „Basket“ komanda iš Ispanijos. Ji pusfinalio dvejose rungtynėse susitiks su Kijevo „Budyvelnik“ klubu, kuriam atstovauja du krepšininkai iš Lietuvos - Dainius Šalenga ir Michailas Anisimovas. Kijeviečiai trečiadienį nugalėjo Rusijos Sankt Peterburgo „Spartak“ ekipą 17 taškų skirtumu 73:56 (13:19, 24:9, 17:24, 19:7). „Spartak“ krepšininkai prieš savaitę mačą savo aikštėje laimėjo tik 11 taškų pranašumu (83:72).

Prie ukrainiečių klubo pergalės svariai prisidėjo M. Anisimovas. Vidurio puolėjas iš Lietuvos per 30 minučių (30:07) pelnė 15 taškų (6/11 dvitaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, išprovokavo 5 pražangas, 4 kartus suklydo ir surinko +24 naudingumo balus.

D. Šalenga aikštėje praleido beveik 16 su puse minutės (16:40) ir surinko 2 taškus (1/3 dvitaškiai), atkovojo ir perėmė po kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

„Budyvelnik“: Malcolmas Delanaey 17, Michailas Anisimovas 15, Artūras Drozdovas 12, Rihardas Kuksikas ir Leo Lyoansas po 9,... Dainius Šalenga 2 taškai.

„Spartak“: Loukas Mavrekefalides 21, Zachas Wrightas 14, Vladimiras Dragicevičius 11, Nikita Kurbanovas ir Joshua Carteris po 5 taškus.

Pirmieji pusfinalio susitikimai kovo 19-ą dieną bus žaidžiami Krasnodare ir Bilbao, o atsakomi kovo 27-ą - Valensijoje ir Kijeve.

Europos taurės turnyro nugalėtojas ir kelialapio į ULEB Eurolygą savininkas paaiškės balandžio 13-ą dieną Šarlerua (Belgija).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)