Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie po taiklaus Žydrūno Stankaus dvitaškio buvo priekyje (10:3), tačiau tada Robertas Giedraitis paprašė minutės pertraukėlės, po kurios vaizdas aikštelėje pasikeitė. „Šiauliai“ laimėjo 4 minučių atkarpą spurtu 11:0 ir įgijo 4 taškų persvarą (14:10).

24-ąją mačo minutę po dviejų Povilo Butkevičiaus taškų iš „Šiaulių“ persvaros buvo likę 2 taškai (42:40), bet tada šeimininkai ir vėl laimėjo tarpsnį 11:1 ir susikrovė solidų 12 pranašumą (53:41), kurio per likusį laiką nebeišvaistė.

Pačioje mačo pabaigoje „Šiaulių“ puolėjas Donatas Zavackas už dvi technines pražangas paeiliui buvo išvytas iš aikštės, tačiau „Nevėžio“ įžaidėjas Benas Veikalas iš keturių baudų pataikė vos vieną.

„Šiauliai“: Donatas Zavackas 18 taškų (12 atk. kam.), Antonio Grantas 14, Virginijus Praškevičius ir Gediminas Maceina (6 rez. perd.) po 12, Marius Prekevičius 10.

„Nevėžis“: Žydrūnas Stankus 18, Valdas Vasylius 16, Povilas Butkevičius (7 atk. kam., 4 blk.) ir Gintaras Leonavičius (7 atk. kam.) po 9.

Svarbią pergalę iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“. Uostamiesčio krepšininkai išvykoje po atkaklios kovos 75:72 palaužė Panevėžio „Techasą“.

Į Panevėžį „Neptūnas“ išvyko be trijų traumuotų krepšininkų – Grigorijaus Šuchovtsovo, Mindaugo Mockaus ir Vitalijaus Stanevičiaus.

33-ąją rungtynių minutę dvitaškį pataikęs Evaldas Dainys buvo padidinęs „Neptūno“ atotrūkį iki 9 taškų (66:57), bet tada šeimininkų amerikiečiai paeiliui pelnė 7 taškus ir sumenkino svečių persvarą iki 2 taškų (66:64).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 50 sekundžių Mindaugas Budzinauskas pataikęs abi baudas išlygino rezultatą (72:72), bet tada tas pats M. Budzinauskas prasižengė prieš Marių Runkauską, kuris realizavęs abi baudas vėl išvedė į priekį uostamiesčio ekipą.

Kitoje atakoje M. Budzinauskas prametė tritaškį bei pats pažeidė taisykles prieš Marių Kasiulevičių. Klaipėdietis pataikęs tik vieną baudą iš dviejų dar suteikė šansą panevėžiečiams, tačiau Christopherio Hillo mestas tritaškis tikslo nepasiekė.

„Neptūnas“: Marius Runkauskas 11 (1/6 tritaškių), Paulius Počiuipa ir Jerelas Allenas po 10, Vaidotas Pečiukas, Vaidotas Pridotkas (7 atk. kam.) ir Marius Kasiulevičius po 8.

„Techasas“: Mindaugas Budzinauskas 16 (12 atk. kam.), Mike‘as Smithas ir Aurimas Stašaitis po 14, Christopheris Hillas 12 (8 rez. perd.), Phillipsas Williamas 11.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai)