„Real“ išvykoje lietuvio ekipą įveikė 102:98 (22:22, 34:30, 17:20, 25:30) ir ketvirtfinalio seriją iki trijų pergalių laimėjo „sausai“ – 3:0.

Pirmus du mačus Madrido krepšininkai laimėjo 90:74 ir 101:90.

T. Sedekerskis sezoną Eurolygoje pabaigė per 19 minučių surinkdamas 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.), atkovodamas 4 kamuolius, atlikdamas rezultatyvų perdavimą ir surinkdamas 6 naudingumo balus.

„Baskonia“ per pirmą mačo pusę pelnė 56 taškus – tai klubo rekordas atkrintamosiose ir antras geriausias visų laikų pasiekimas Eurolygoje, vertinant pirmąsias rungtynių puses atkrintamųjų kovose.

Baskai kelis kartus buvo įgiję dviženklį pranašumą – antrame (37:27) ir trečiame (70:60) kėliniuose, bet „Real“ toliau varžovų nepaleido ir prieš lemiamą ketvirtį komandas teskyrė taškas.

Karališkasis klubas vadžias į savo rankas imti ėmė būtent šiame – pelnė trylika taškų be atsako ir įpusėjus kėliniui jau pirmavo 88:80.

Vis tik „Baskonia“ ginklų nesudėjo ir likus žaisti dvi minutes priartėjo iki 93:95. Galiausiai mačą dviem sėkmingais prasiveržimais uždarė Facundo Campazzo.

Eurolygos finalo ketvertas vyks gegužės 24-26 d., Berlyne.

„Baskonia“: M. Howardas 29 (5/12 trit.), N. Rogkavopoulos 18, V. Marinkovičius ir C. Milleris-McIntyre’as (11 rez. perd., 7 atk. kam.) po 17, M. Costello 11.

„Real“: G. Yabusele 23 (7 atk. kam.), M. Hezonja 16, F. Campazzo (8 rez. perd.) ir G. Deckas po 13, W. Tavaresas 12 (13 atk. kam.).