Begalę gerų žodžių apie Vilnių 201 cm ūgio amerikietis išgirdo koledže iš savo trenerio Holliso Price’o, kuris 2007-2008 m. sezone dar būdamas žaidėju įsiminė visiems vilniečiams. „Ryto“ naujokas patikino, kad treneris žaidimo įgūdžių nėra praradęs.

„Žinoma, kad jis dar geros formos, jis vis dar gali pataikyti ir daryti viską. Kai tu negali žaisti oficialių rungtynių, 3 valandas iki mačo, treneriai ir žaidėjai varžosi tarpusavyje. Vadinome tai „personalo rungtynėmis“. Galėčiau sakyti, jog buvau geriausias žaidėjas tarp jų, bet Hollisas Price’as tikrai buvo antroje vietoje. Jis – geros formos, gali pataikyti ir vis dar yra atletiškas“, – trenerį gyrė J. Gorhamas.

Paklaustas apie pirmuosius įspūdžius Vilniuje J. Gorhamas buvo atviras.

„Viskas gerai, neturiu problemų su Lietuva, mėgaujuosi šiuo laiku jau savaitę, nes visi priėmė mane išskėstomis rankomis pradedant nuo komandos draugų ir trenerių štabo – iki sirgalių. Debiutavau dvikovoje su Manresos „Baxi“ ir, kai mane pristatė rungtynėse, iš karto pajutau meilę. Viskas puiku, mėgaujuosi tuo“, – dėstė sostinės ekipos puolėjas.

J. Gorhamas, prieš atvykdamas Vilnių, jau buvo pažįstamas su kitu „Ryto“ naujoku – Kendale’u McCullumu. Vienas prieš kitą krepšininkai praėjusį sezoną rungtyniavo Vokietijos lygoje.

„Pamenu, kad skautingo apžvalgoje buvo pažymėta, kad nesvarbu, kad ir kurioje komandoje jis bebūtų, tas vyrukas pirmaus pagal perimtus kamuolius. Tai vienas dalykas, kurį pamenu apie Kendale'ą. Jis yra tikrai geras ir nesavanaudis įžaidėjas, kurį visada norisi turėti savo komandoje. Per šią savaitę susipažinus su juo, supratau, kad jis yra geras žmogus“, – apie pažintį su kitu „Ryto“ naujoku kalbėjo J. Gorhamas.

Per dvejas „Betsafe-LKL“ rungtynes „Ryto“ puolėjas fiksuoja 6,5 taško, 6 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvių perdavimų ir 10,5 naudingumo balo rodiklius.

Balandžio 1 d. vilniečiai „Jeep“ arenoje paskutinį kartą reguliariajame sezone susikaus su Utenos ekipa.

Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės