Kaip skelbia Rusijos žiniasklaida, prieštaringai vertinama J. Anikejeva buvo sulaikyta jau kiek anksčiau. Ji kaltinama finansinėmis machinacijomis – pinigų iššvaistymu, lėšų pasisavinimu neteisėtais būdais.

Naujasis Rusijos krepšinio federacijos prezidentas Andrejus Kirilenka anksčiau yra viešai pareiškęs, kad vadovaujant J. Anikejevai iš federacijos biudžeto dingo apie 270 mln. rublių (tai sudaro beveik 4 milijonus eurų).

„Tą dieną, kai federacijos vadove tapo J. Anikejeva, organizacija turėjo maždaug 7–10 milijonų rezervo. Kaip atsirado šitokia milžiniška skola? Kol kas negaliu pateikti tikslaus atsakymo į šį klausimą, tačiau turiu savo versiją. Ji skamba taip: jie buvo pavogti. Dar nesu pasirengęs tvirtinti visu 100 procentų, tačiau artimiausiu metu viskas išaiškės. Dabar mes finansus kontroliuojame itin tiksliai“, – kiek anksčiau sakė A. Kirilenka.

Kaip ir žadėjęs, jis kreipėsi į teismą. Manoma, kad su kriminalinės aplinkos asmenimis siejamai J. Anikejevai gali grėsti ir iki 10 metų kalėjimo.

J. Anikejevos pavardė mirgėjo ir skandale, kuomet Maskvos centre viešai guminiu plaktuku buvo sumuštas A. Kirilenkos bičiulis, Maskvos CSKA prezidentas Andrejus Vatutinas. Viena iš keltų versijų buvo ta, kad užpuolimą galėjo užsakyti J. Anikejevos vyras – ryšių Kremliuje ir su kriminaliniu pasauliu turintis Konstantinas Grinvaldas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės