Trečiadienio vakarą Andrejaus Urlepo auklėtiniai namuose po itin atkaklios kovos 91:81 (24:23, 22:18, 21:24, 24:16) įrodė pranašumą prieš pergalių skonio šį sezoną dar nepatyrusius „Šiaulius“ (0-8).

Ketvirtojo kėlinio viduryje šiauliečiai po Kristupo Žemaičio tritaškio dar pirmavo 77:76, bet Kendricko Browno vedami šeimininkai tuomet spurtavo 9:0.

85:77 atitrūkusi „Dzūkijos“ ekipa per likusias dvi minutes pergalės iš savo rankų jau neišleido. Paskutinėmis mačo akimirkomis ją įtvirtino taiklūs Mato Jogėlos metimai.

Alytiškius į priekį vedęs K. Brownas pelnė 16 taškų, tačiau atliko 6 klaidas. Paulius Petrilevičius ir Waverly Austinas prie pergalės pridėjo po 13 taškų.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 24 taškus surinkęs Ignas Vaitkus. 20 taškų į šeimininkų krepšį įmetė Evaldas Šaulys. Atsarginiai žaidėjai svečiams surinko vos 14 taškų.

Dzūkija“: Kendrickas Brownas 16, Paulius Petrilevičius (9 atk. kam.) ir Waverly Austinas po 13, Egidijus Dimša 11.

Šiauliai“:Ignas Vaitkus 24, Evaldas Šaulys 20, Kristupas Žemaitis 13, Arminas Urbutis ir Antanas Udras po 8.